reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Idę w środę na powtórkę. Brałam tabletki antykoncepcyjne, więc miesiączki nie miałam. Dlatego właśnie staram się dowiedzieć na podstawie bety, który może to być tydzień 😊
To już oceni lekarz wg rozmiaru pęcherzyka ciążowego, a później monitorując rozwój ciąży na USG. Tym bardziej powtórka bety to dobra decyzja.
 
reklama
Idę w środę na powtórkę. Brałam tabletki antykoncepcyjne, więc miesiączki nie miałam. Dlatego właśnie staram się dowiedzieć na podstawie bety, który może to być tydzień 😊

Ja Ci mogę tylko tyle powiedzieć, że u mnie beta w dniu miesiączki - czyli w teorii w 4tc była 671,0 mIU/ml - ale to u każdego będzie inaczej
 
reklama
Do góry