reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezsenność

Pati191

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Lipiec 2021
Postów
45
Dziewczyny mam pytanie, czy wy też macie problem z zasypianiem? Czasami zasypiam o 2 w nocy, 5, a ostatnio zdarzyło się zasnąć o 22 do 1 i nie spac do 11 w południe... Nie jest to codzienna sytuacja, ale niezależnie od tego czy jestem zmęczona, śpiąca są dni w których leżę i patrzę w sufit, a później śpię do 11.. Obecnie 22tc
 
reklama
Też jestem w 22tc i też mam problemy z zasypianiem. Ostatnie dwie noce jeszcze gorzej, bo koło 3-4 zasnęłam, ale to dlatego, że jutro mam prenatalne i to przez stres.
Tak to zasypiam koło 1:00, często się też wybudzam w nocy-mam taki przerywany sen, potem ciężko mi wstać.
Ja mam zamiar zapytać lekarza co mogę zrobić aby się wyspać normalnie :)
 
Do góry