reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)


Agatka_BB nie ma problemu pogadać , z tym że ja rodziałam 10 lat temu i nie potrafie powiedzieć jak jest dziś, wiem jak było wtedy i oczywoście mogę sie tym z Toba podzielić.
Mój GG 1750088
Pozdrawiam,
 
reklama
Kurcze to troche dawno :( teraz moglo sie jzu cos pozmieniac. Skad ja mam wziasc informacje na temat tego szpitala?!!??!!?:( Jestem zagubiona w tym wszystkim!!!
 
Cześć, my również jeteśmy z Czechowic Dziedzic, mieszkam tu od 1,5 roku, i troche mi tu smutno bo nikogo nie znam,a pochodzę z bardzo daleka .Pozdrawiamy
 
Witaj mamoweronisi!!!!!!!!!

Agatko ja wsumie zadko jestem a jak jestem to sie ukrywam:):) wiec jak co to pisz jak bede to odpisze odrazu lub poprostu pozniej:):)
 
Witam bardzo serdecznie! Jestem mamą jedenastomiesięcznego Antosia i mieszkamy w BB :)
Ja rodziłam w wojewódzkim i nie uważam, żebym rodziła u rzeźnika. Choć oczywiście mnie nacięli, ale to dobrze, bo gdyby tego nie zrobili mogłoby się wszystko znacznie gorzej skończyć. Pomimo nacięcia i tak pękłam. Te nacięcia już dawno mi się zagoiły a po pęknięciu została blizna. Przy porodzie było wszystko ok, jeżeli chodzi o personel i trafiłam na bardzo miłą lekarkę, która dodawała mi otuchy i spokoju. Co do opieki potem to mam trochę żalu, przyznaję. Miałam duże problemy z karmieniem i ciężko było znaleźć kogoś do pomocy. Ale bardzo ważne dla mnie było to, że dziecko miałam cały czas przy sobie w pokoju. No i pokoje są w porządku 1 lub 2 osobowe z łazienką. Nie wiem czy ten szpital jest lepszy od Wyspiańskiego, ale nie jest zły.Pozdrawiam i życzę spokojnego i radosnego oczekiwania na dzieciątko.
 
Ifkantka to nic tylko sie cieszyc!!! ja tez tam znam pare milych lekarek ale niestety mniejsza liczbe:(:( ale teraz najwaznijesze ze dzidzia jest z Toba!!!!!!!zagladaj do nas jak najczesciej!
 
LILITH a ja pochodzę z Lesznej Górnej to koło Ciebie jakieś 10 km ale mieszkam w Krakowie.Miło spotać kogosikej z tela ;D ;)
 
reklama
Do góry