reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizny podczas ciąży

fasolka32

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2023
Postów
154
Hej dziewczyny, mam pytanie: czy wiecie może co się dzieje w ciąży z bliznami na brzuchu? Miałam 2 laparaskopowe zabiegi, jeden w marcu,więc ta blizna jest dość świeża i zastanawiam się czy ta blizna się mega rozciągnie wraz z rośnięciem brzucha? Wiem,że to nie jest najważniejsze, ale trochę się zastanawiam czy będę miała wielką rozciągniętą bliznę ... Wiecie coś na ten temat?
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie: czy wiecie może co się dzieje w ciąży z bliznami na brzuchu? Miałam 2 laparaskopowe zabiegi, jeden w marcu,więc ta blizna jest dość świeża i zastanawiam się czy ta blizna się mega rozciągnie wraz z rośnięciem brzucha? Wiem,że to nie jest najważniejsze, ale trochę się zastanawiam czy będę miała wielką rozciągniętą bliznę ... Wiecie coś na ten temat?
Nie powinna się rozciągnąć.
Są operacje laparo na macicy, ktore się robi i po 2-3 cyklach można zachodzić w ciążę, a blizn wielkich nie ma.
 
Mialam laparoskopie. Naciecie mialam w pepku, i dwa po obu stronach brzucha ponizej. Nic sie z bliznami nie dzialo, bo sa to stosunkowo malutkie rany.
 
Miałam wycinane znamiona na brzuchu. Po 2 ciążach blizna jest taka sama jak była. Nic się nie zmieniło.
 
Hej dziewczyny, mam pytanie: czy wiecie może co się dzieje w ciąży z bliznami na brzuchu? Miałam 2 laparaskopowe zabiegi, jeden w marcu,więc ta blizna jest dość świeża i zastanawiam się czy ta blizna się mega rozciągnie wraz z rośnięciem brzucha? Wiem,że to nie jest najważniejsze, ale trochę się zastanawiam czy będę miała wielką rozciągniętą bliznę ... Wiecie coś na ten temat?
Ja miałam zabieg laparoskopii tuż przed pierwszą ciążą - zabieg we wrześniu, pozytywny test październik i nie zauważyłam, żeby jakoś się rozciągnęła, itd. Dodatkowo zbladła, że naprawdę oprócz dwóch większych kropek to nic nie widać. Obecnie jestem w kolejnej ciąży i również nic się nie dzieje 🙂
 
Ja mam starą blizne po wycięciu wyrostka robaczkowego ale jeszcze nie wiem co się z nią stanie bo jeszcze brzuch mam mały:) ciekawa jestem w sumie może ktoś się wypowie na temat takich większych blizn, jak po cesarce itd?
 
reklama
Ja mam starą blizne po wycięciu wyrostka robaczkowego ale jeszcze nie wiem co się z nią stanie bo jeszcze brzuch mam mały:) ciekawa jestem w sumie może ktoś się wypowie na temat takich większych blizn, jak po cesarce itd?
Znam przypadek operacji wyrostka w ciąży. Blizna zrobila sie ogromna, ale przy okazji cesarki poprawili.
Blizna po cesarce to troche inny kaliber, bo to blizna na macicy.
 
Do góry