reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha

oliwiajaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2023
Postów
21
Witam . Wiem że może nie na temat ale mam zapytanie. Od około 3 dni wieczorami mam bóle żołądka . Takie dosyć ostre jakby ściskanie żołądka. Wczoraj wzięłam paracetamol karmię piersią więc nic innego nie mogę. Dziś też wzięłam tabletki ale ani trochę mi nie przeszło. Jak myślicie... To jakaś choroba? Już tak około 2h mnie boli.
 
reklama
Idz do lekarza. Mozesz miec zapalenie blony sluzowej zoladka lub wrzody. A przy karmieniu piersia mozesz duzo wiecej lekow brac niz paracetamol. On ci bardziej podrazni zoladek tylko. Polprazol chociazby jest na takie rzeczy i mozesz go brac bezpiecznie podczas kp, ale do lekarza tez musisz isc, bo to samo nie przejdzie, a narobisz sobie biedy.
Leki kompatybilne z kp sprawdzisz na www.e-lactancia.org.
 
Do góry