reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Aplikuje sobie rano i wieczorem po jednej tabletce i raczej mi sie rozpuszczaja. Czasem tylko sa takie grudki nie rozpuszczone. MoZe problem jest w tym, ze lezymy i nie wyplywa to tak jak powinno.
 
MITAGINKA Nie stresuj mi się tutaj. Mój sposób na luteine - przed każdą aplikacją wymywam się dokładnie, trochę też w środku Lactacydem, ale nie zwykłym, tylko takim fioletowym, przy infekcjach i podrażnieniach, i dopiero wkładam nową tabletkę. Wsuwam ją głęboko aż pod samą szyjkę, tam jest więcej sluzu i się łatwiej rozpuszcza. Przepraszam za dosłowny opis, ale mam to opanowane :-)
 
Ja nie aplikowalam luteiny dzień przed szwem. Po zabiegu tego samego dnia Wieczorem juz tak. Zrób tak samo i przed wizytą u gina dokładnie się wypłukaj i będzie dobrze. Za tydzień z kawałkiem będziesz juz z pessarem.
 
Ja wczoraj wieczorem pękłam i ryczalam w łazience. Ale pomogło mi to i dużo lepiej spałam. Chciałabym przewinac czas chociaż na koniec lutego.
 
reklama
mi przez tydzień przed założeniem szwu gin kazał brać gynalgin dopochwowo co w połączeniu z luteiną dopiero kumulację tabsów robiło......... też w dzień założenia szwu nie brałam luteiny a wieczorem już normalnie.......
 
Do góry