reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Trzymajcie kciuki - za chwilę będę dzwoniła do szpitala, żeby załatwić sobie położną do porodu.. raz już dzwoniłam i powiedziała w niedzielę, że mam zadzwonić przed 19.00 . Zadzwoniłam o 18.45 i już jej nie było i dopiero dziś od 19.00 znów jest w pracy. Dzwoniłam chwilę temu i nikt nie odbierał. Spróbuję za chwilę jeszcze raz.
 
Mitaginka kupiłam 50 rzeczy i jakby malo ubylo /Z listy nie z konta ;-) glupotki typu nozyczki,przescieradla,pieluszki,
Przewijak to najwieksza rzecz ;-)
Jutro planuje lozeczka i materace,ochraniacz,ale zobaczymy czy dam radę ;-)
Jak to będzie z placeniem payu z aplikacji allegro ? Normalnie mnie przekieruje na strone www ? Jakos nie czaje tej aplikacji, nie ma koszyka :- P

Ewelina i jak tam ?
 
Jup - klikasz KUP TERAZ i wyskakuje Ci opcja PŁACĘ TERAZ albo ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ. Możesz zapłacić za wszystkie zakupy jednocześnie - nawet jeśli są od różnych sprzedających - i wtedy przekierowuje Cię na stronę banku. Albo możesz też zapłacić kartą :) wystarczy ją podpiąć pod swoje konto i wtedy nie trzeba później wchodzić na stronę banku, podawać żadnych haseł, kodów.

Dodzwoniłam się - babka powiedziała, że mają akurat dużo pracy i , że generalnie ona już się nie umawia z pacjentkami bo to dość problematyczne. Podejrzewam, że chodzi o kasę, o to, ze nie można sobie "zamówić" położnej za kasę w państwowym szpitalu. Jaka będzie na zmianie taka będzie. Podała mi swój prywatny numer, mam jutro zadzwonić ale zwątpiłam już ;( myślałam, że jak nie znieczulenie to chociaż położną będę miała normalną. A skoro już się nie umawia to nie sądzę aby dla mnie robiła jakikolwiek wyjątek, bo niby czemu.
 
jup mini jogger to świetny wybór. Chyba najfajniejszy wózek bliźniaczy

Diuśka
i jak po wizycie u dietetyka? Twój suwaczek chyba źle działa?

Auralka na długo wróciłaś? Dbają tam chociaż o Ciebie? Wiesz kawka, leżanka, przekąski ;-) Jak po wizycie?


Mnie dziś obudził straszny ból brzucha, już myślałam, że to jakiś mega skurcz. Ale się nie powtórzył, za to młoda uparcie prostowała nogi, coś mi się wydaje, że znowu chciała się obrócić ale nie wyszło. Potem bardzo bolała mnie blizna po cc:-(
 
Ja dziś ledwo wstałam z łóżka w nocy. Bolą mnie kości tam na dole, podbrzusze, chodzenie boli.
 
Ostatnia edycja:
Mnie też od wczoraj boli brzuch i krzyże. Ale mam taki ból raz w tygodniu, wiec mam nadzieję, że o niczym złym nie świadczy. A ostatnie trzy dni nic mnie nie bolało, to dopiero był luksus.
 
reklama
Mnie właśnie co raz częściej boli. Najpierw skurcze - ból brzucha, pleców. Potem ból w mostku taki, ze się posrać można. A teraz te kości - myślę, że powoli się przygotowują do porodu, rozchodzą..

Dostałam wózek ale jakoś mnie to nawet nie cieszy. Na zdjęciach wyglądał ładniej ale zwracać nie będę na pewno. Zresztą wieczorem mąż go złoży, bo w częściach jest i pewnie lepiej to będzie wyglądało.
 
Do góry