reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Malinova dzięki za linki i opinię!
Mitaginko zazdroszczę ja nie mam sił narazie wyglądam caly czas okropnie. Będę miec nozyczki do grzywki jutro ;)
 
reklama
Ja Wam powiem, że nie mam ani jednego zdjęcia z brzuszkiem! Jak będę szła do lekarza to muszę się jakoś ładnie wyszykować i coś cyknąć ;) Jestem zła na siebie, że nie mam nic ale jak człowiek leży i nikomu się nie pokazuję to nie chce mi się nawet nic robić :( Trzeba nadrobić ;) a brzusio już duży i chyba przegapiłam moment kiedy tak urósł ;)

Dzisiaj czuję maluszka przy pępku. Pierwszy raz. Dziwne uczucie ;)
 
Ostatnia edycja:
DiuskA ja robię zdjecia co tydzien,ale tylko tak dla siebie bo nie są za ładnie zrobione,szybko i byle bylo. Fajnie miec jakas pamiątkę :)
 
Byłam rano na badaniach. Mocz i morfologia. Czuć już wiosnę w powietrzu! ;-) mala tak mnie atakuje po szyjce, że mam dość :-/
 
Tak patrzę na te Wasze suwaczki i każda zbliża się do 30tc :tak:Jeszcze dobre 3tygodnie i będziecie mogły być dużo spokojniejsze. Przynajmniej ja odczułam ogromną ulgę wiedząc, że jestem już w 32 - 33tc :) a teraz w 35 to się o nic nie martwię tyle, że ja od zawsze sobie powtarzałam, że nie ma opcji żeby małemu coś się stało. Teraz modlę się o zdrowego dzidziusia i lekki poród :)

Dzisiaj prawdopodobnie jadę na spotkanie z położną- to zależy od tego ile będzie miała pracy i czy da radę mnie oprowadzić po porodówce i pogadać. Ale tego dowiem się aż o 19.00 jak zacznie zmianę.

Mitaginka
- śliczna jest ta spódniczka :) ja uwielbiam kupować ubrania :cool: mam masę ciuchów, część zostawiłam w sklepie w którym pracowałam i tam się sprzedaje to czego nie noszę - zawsze to jakiś grosz. W ciąży nie kupiłam sobie zbyt dużo - tylko kilka tunik, bo i tak po byłoby mi wszystko za duże. Za to przerzuciłam się na buty :D i tak nie mam gdzie w tym chodzić, bo więcej leżę niż chodzę, ale jakoś mi to humor poprawia jak coś sobie kupię :D
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem daleko w tyle za Wami ale wierzę, że dam radę dotrzeć do Waszych tc, a potem do bezpiecznego tc ;) Hmm zostanę sama tutaj. Wy już będziecie cieszyć się maleństwem, a ja będę czekać.
 
reklama
Oj tam DiuśkA wcale nie jesteś daleko w tyle :) i na pewno nie zostaniesz sama - ktoś z pewnością tu po nas dołączy. A poza tym my też będziemy się odzywać - a przynajmniej ja :) może nie tak często ale będę :)
 
Do góry