reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

DiUska, ale Ty nie jesteś wcale bardzo za nami ;-) jak byłam w ciąży z Martynka to miałam termin na koniec kwietnia i bałam się na początku, że na wątku kwietniowym zostanę sama, bo wszystkie już urodzą ;-) a potem wyprzedziłam część dziewczyn ;-) poza tym za Tobą jest jeszcze Monisiap :-)
Ja pamiętam, że jak 17 grudnia dowiedziałam się, że muszę leżeć to byłam w 20 tygodniu. I potem jak dołączyły Martha i Ewelina z tymi swoimi 25, 26 tygodniem to bardzo im zazdrościlam ;-) a tu zaraz dziewczyny będą w terminie :-)
 
reklama
Duska, ja tu z Tobą zostanę. Też dopiero 27 tc, jestem tylko dwa dni przed Tobą. Będziemy tu razem walczyć:)

Ja wczoraj żonkile dostałam od męża i właśnie tak mi wiosną zapachniało:) a wiosna to już bliżej maja, a w maju niech się dzieje co chce:)

Dziś w nocy obudził mnie skurcz, pierwszy bolesny w tej ciąży. Od razu mi się wszystko przypomniało. Mam nadzieję, że ta szyjka jakoś trzyma.

Ewelinka, powodzenia na wizycie. Oby tylko ta położna miała czas, to na pewno się dogadacie.

Mitaginka, super spódniczka. Bardzo mi się podoba, ale do takich spódnic to trzeba mieć zgrabniutkie łydeczki:)

Martha, a nie wiesz czy u nas w Czewie można się umówić z położna, czy jak się trafi:)
 
Hejka :-)

Witam się z roboty ;-)
Diuska nic się nie martw przecież poza Ewellina i Martha wszystkie mamy termin w przeciągu miesiąca, więc kulac się sama nie będziesz a przynajmniej nie długo ;-) a i to w już bezpiecznym terminie :-D

Mitaginka ja na początku jak się tu pojawiłam to też zazdroscilam dziewczynom że już do 30 tc dobijaly ;-) a tu zaraz sama zacznę ;-) potem będę czekać na 36 tc i później to już na termin ;-)
 
Ajj damy radę wszystkie i tyle! ;) a nasze dzidki muszą trzymać się góry brzuszka ;). Moje maleństwo dzisiaj w brzuszku się bardzo rusza. Może ma dość ogórków kiszonych. Bo muszę je jeść niby cukier obniżają. Ja mam nerwy bo po śniadaniu juz 2 dzien mam ponad normę... Ciekawe czy to przez to że bez ogórka było :D
 
Ja dzisiaj poza moczem i morfologia zrobiłam też cukier. Ostatnio ciągnie mnie do słodyczy jak nigdy, aż zaczęło mnie to zastanawiać.
Ja wczoraj zjadłam za dużo czosnku i mała miała czkawkę 4 razy! Co ze mnie za matka ;-)
 
Mój maluch też dzisiaj szaleje, ciągle mi wyskakują takie kulki, ze aż musiałam go nagrać :D

Dziewczyny długo się zastanawialiśmy nad imieniem - i w sumie po dziś dzień nie wiemy jakie wybrać :D miała być dziewczynka Marcelinka, a jest chłopczyk, który w prawie 9 miesiącu jeszcze nie ma imienia hehe. Jak nie Marcelka to stwierdziliśmy, że będzie Marcel... ale chodzi nam też po głowie Franek. Bardziej jesteśmy za tym Frankiem tylko teraz tyle tych starych imion.. co drugie dziecko to Franek, Antoś.. no i sami nie wiemy.. a wy które imię byście wybrały - Franek czy Marcel?
 
Ja gdybym miała synka (a w obu ciążach czułam, że będzie chłopczyk :p) to pierwszy miałby na imię Szymon a drugi Mikołaj ;-) z Twoich typów chyba Franek.
U nas będzie jednak Wiktoria :-)
 
Mikołaja też rozważaliśmy, bardzo piękne imię.. ale jak sobie wyobrażę, ze w sierpniu na plaży wołam do syna MIKOŁAJ haha :D
 
reklama
Ewellina a które imię lepiej do nazwiska pasuje? I na co stawiacie w wyborze imienia?

Tak pogladowo ;-) napisze co jest dla mnie ważne ;-)
- nie lubię imion bardzo popularnych (wiec pierwszą 20-tke z rankingów od razu wycinam ;-))
- lubię jak się imię dobrze zdrabnia tak żeby w szkole nie miało dziecko problemu
- żeby dobrze brzmiało z nazwiskiem (żeby była "melodia " jak się wymawia cały zestaw ;-))

To są moje kryteria ;-) może ci coś podpowiedzą ;-)
 
Do góry