reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Auralka, współczuję infekcji, że też zawsze musi się coś przyplątać. Ze względu na nasze szyjki powinnyśmy być pozbawione innych ciążowych problemów.
Gratuluję 30 tygodnia!!! Udanego świętowania:)

Mitaginka, a jak sukienusia? Taka jak na zdjęciach z all?
Ja zakupy chcę rozpocząć w marcu:) też myślę nad kołyską, bo łóżeczko będzie stać w naszym pokoju kuchenno-jadalni- wypoczynkowo-sypialnianym, a kołyskę mogę wstawić do Igi:)
 
reklama
DZasTina, na razie przyszedł tylko kurier z butami, więc trudno mi ocenić czy kiecka będzie taka jak na zdjęciach ;-) mam nadzieję. Zamówiłam miętowa :-)
 
No dobra czas wracać do roboty ;-) za 2,5 h uciekam stąd ;-)

Mitaginka czekam na sprawozdanie z shoppingu :-)

A ja już zapowiedziałam chłopu mojemu że ma mnie dzisiaj zabrać na randkę w postaci kawy i ciacha :-D nawet nie oponowal :-D i przyjal do wiadomości że to on mnie zaprasza :-D w końcu trzeba wiedzieć jak się ustawić :cool:
 
Auralka, podziwiam Cię z tą pracą, ja już nie dałabym rady. Psychicznie bym się wykończyła:) ale fajnie, przynajmniej musisz się naszykować, spotkasz się z ludźmi, nie skupiasz się tylko na swoich szyjkowych problemach.
 
Dzastina jakbym miała wrócić tak normalnie to chyba bym wysiadła ;-) ale wróciłam tylko na potrzeby pewnego projektu i do tego na max jeszcze 2 tygodnie, więc to tylko taka "chwilowa" odmiana ;-) więc jakoś dam radę ;-) gorzej że nie mam ciuchów odpowiednich ;-) bo mój brzuch nie chce się zmieścić w żaden mój żakiet ;-)
 
Dziewczyny na moim forum majowym. Dziewczyna w 26tc i 4/5 dni urodziła bliźniaki. Miala byc majówka a została lutowka. Dzieciaki po 1000gram. Dziewczynka i chłopczyk. Żyją ale strasznie sie boi o nich. Takie kruszynki...
 
Spotkałam się wreszcie z położną. Kobieta anioł naprawdę. Powiedziałam jej o swoich obawach, o swojej przebytej i widocznie niedoleczonej chorobie. Pytałam czy zdarzały się takie przypadki, a ona powiedziała, że nawet sporo i , że pamięta jedną dziewczynę, która rodziła i nikt nawet nie wiedział czy ma rozwarcie, jakie.. bo nikomu się ani dotknąć nie pozwoliła. I mówiła, że w razie czego można użyć żelu z lidokainą, który znieczula :) kurcze gdyby ona mogła być przy mnie to naprawdę lepiej już bym w państwowym szpitalu ( poza tym gdzie podaliby znieczulenie :p ) mieć nie mogła. No bo kto by się patyczkował i żelu jakiegoś używał do włożenia głupich dwóch palców, podczas gdy za chwilę dziecko ma tą samą drogą wyjść. Najbardziej boję się tego, że ona akurat skończy zmianę kiedy ja zacznę rodzić i wtedy powiedziała, że nie przyjedzie, bo i tak nie zajęłaby się mną odpowiednio :( no i od 5-10 marca ma urlop co mnie przeraża :(

Monisiap5 haha przynajmniej Ci humor poprawił :)
Jak leżałam cały czas to strasznie się wściekałam kiedy mąż się pytał " I co dzisiaj robiłaś " :rofl2:

Mitaginka ja ostatnio też odczuwam taki ucisk na odbyt, częściej biegam do WC .. niefajne uczucie.
Pochwal się koniecznie zakupami ;) ja się nie mogę doczekać kiedy będę mogła sobie kupić jakąś fajną koszulę, spodnie ;)

Auralka
jak nie urok to sraka.. nie dość, że szyjka to jeszcze inne dolegliwości - jakby szyjka nie była wystarczającym utrapieniem. Ja w ciąży chyba 3 razy brałam Monural bo miałam bakterie.. tyle, że mój gin mi nie zleca badania moczu co miesiąc. Miałam chyba z 2-3 razy no i 2 razy w szpitalu. Clexane mi dawali w szpitalu - nie cierpiałam tego kłucia w brzuch, okropne uczucie. Dobrze, ze w domu tego robić nie musiałam. Siniaki długo schodziły.
Gratulacje z okazji 30tc :-D

DiuśkA
ojej ale kruszynki. Choć 1000g to i tak niezła waga jak na ten tydzień i na bliźniaki! Oby maluszki się wykurowały i rosły zdrowo :*

Dziewczyny ostatnio pisałam, że ledwo się mogę w nocy wygramolić z łóżka. To, że mnie boli spojenie i więzadła to ok. Pani położna powiedziała, że to normalne, bo brzuch intensywnie rośnie i nie mam się czym przejmować. Ale ból brzucha w nocy jest nie do zniesienia. Ciągle się budzę, bo jest twardy jak kamień i tak mocno boli, naciska na pęcherz. No i tak się zastanawiam czy to możliwe, zeby mały aż tak uciskał.. jak leżę na boku to może "spada" na jedną stronę i mnie "przygniata" od środka?
 
Ostatnia edycja:
Moje buty :-) czadowe są chociaż dotąd to zupełnie nie był mój styl ;-) jak to mówi mąż, dopada mnie kryzys wieku średniego :p
 

Załączniki

  • 1424785973434.jpg
    1424785973434.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry