reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

DiuśkA maluszki spore jak na ten tydzień moje mialy wtedy przelom 800/900
Ale malutkie biedactwa...
Jako blizniakowa mama tez chlopca i dziewczynki szczególnie bardzo mocno przeżywam takie historie..Calym sercem życzę zdrowia maluchom...
 
reklama
DiUska, a to dzisiaj? Pisała wcześniej o jakichś problemach? :-(

Ewelina, dobrze że ta położna ma tylko pięć dni urlopu.życzę Ci abyś na nią trafiła ;-)
Co do parcia. Mi to uczucie kojarzyło się z porodem, wcześniej tego nie czułam. Dlatego kiedy utrzymywało się kilka dni w połowie grudnia to przyspieszylam wizytę u Gina. Od wtedy leżę. Z Martynka tego nie miałam, w tej ciąży juz trzeci raz :-/
 
Mitaginka zarąbiste buty! :D mam spodnie też w takie kwiatki niemal identycznie wyglądają :D i mi ten ucisk też kojarzy się z porodem mam tak od kilku dni
 
Mitaginka miętowa spódnica była najładniejsza, więc dobry wybór. Buty też fajne:-) Będziesz mamuśka jak się patrzy:tak:
Myślisz, że Martynka nie będzie Was terroryzować o otworzenie pudeł, przynajmniej tego z wózkiem?
Wiesz super zabawa by dla niej była. Ja na jej miejscu bym nie odpuściła :laugh2:


Auralka a leukocyty jak? Moje ostatnie badanie moczu wyglądało jak ....... W osadzie było wszystko co możliwe, lista dłuższa niż badanie ogólne. Tylko ja byłam tak mądra, że wzięłam na noc Nystatynę i cóż zbadałam prawdopodobnie 2 w 1 :-) Pij żurawinkę i możesz brać dodatkowo wit C 200 (0,2)

Ewelina
to teraz musisz wierzyć, że ci się uda z tą położną. Musisz na nią czekać i tyle;-)

Monisiap
to całe szczęście, że wykryto u ciebie chorobę, bo też słyszałam o przypadkach gdzie wychodziło to dopiero po wielu niepowodzeniach położniczych


U męża w rodzinie urodziło się dziecko w 29t jakieś 3 miesiące temu. Z tego co wiem ma się od początku dobrze. Jednak powiem wam, że nie wyobrażam sobie takiej kruszyny. Moja córa z wagą niemal 4kg to był taki noworodek 1 klasa i teraz też chcę takiego:-)

Ponieważ w poprzedniej ciąży miałam nadciśnienie teraz muszę kontrolować i dziś miałam 100/56:szok: Czy ja jeszcze żyję?

Jup daj spokój, ty masz 2 kę i to piętrowo to mogą cię uciskać 2 razy bardziej ;-) Moja też mnie ciśnie tu i ówdzie, czasem tak, że boję się, że łazienka jest za daleko:-)
 
Ostatnia edycja:
JUP, ale to na pewno nie to. Mówię Ci że zaczęło mi się w grudniu. Poza tym przy porodzie to najpierw miałam skurcze takie że szok, a parcie doszło w późniejszym etapie. Nie martw się!
 
Duśka, takie wiadomości zawsze przytłaczają:/ trzymam kciuki za maluszki i rodziców. Ciężki okres przed nimi (niestety znam to z autopsji:() ale takie maluszki mają ogromną wolę walki!
Trzymam kciuki!

mitaginka, super trampki :)
 
reklama
Mitaginka to powodzenia na wizycie. Na 100% będzie wszystko dobrze ;) musimy się małymi rzeczami cieszyć ;)

Mój maluszek tydzień temu ważył ok 850 gram. Ale lekarz nie mówił, że to źle. Zresztą chciałabym urodzić maluszka ok 3 kg niż dużego klocurka ;)

Ewellina co do tej położnej. To ja myślałam że pojedziesz tam się z nią umawiać konkretnie. Czy chociaż Cię uspokoiła?
 
Do góry