reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kochane dziewczynki życzę Wam wszystkiego najcudowniejszego! :-*
Dawno mnie tu nie było ale uwierzcie, że ledwo mi starcza czasu by usiąść choć na chwilę do kompa.
Znów byliśmy z Franiem w szpitalu. Nadal ma żółtaczkę, cały brzuszek wypełniony powietrzem, coś z nerkami :(
Dużo by pisać.

Powiedzcie lepiej w skrócie co u Was? Ktoś urodził już? Nie mam czasu nawet czytać na bieżąco - zatrzymałam się na ok 450 stronie :(
Mam nadzieję, że wszystkie dzieciątka przyjdą na świat w terminie i przede wszystkim zdrowe - bo to jest najważniejsze.
Tak jak bałam się porodu tak przysięgam wolałabym urodzić 4kg dziecko niż patrzeć jak cierpi. Wszystkim się wydaje, że malutkie dziecko to mniej cierpienia podczas porodu. Boleć boli tak czy siak. A to co przeżywałam po i przeżywam nadal w związku z chorobami Franka, jest dużo boleśniejszym przeżyciem niż głupi poród. Jego cierpienie jest dla mnie katorgą.

Pozdrawiam Was serdecznie!! :* buziaki
 
Dziewczyny i ja Wam życzę wspaniałych Świąt i mokrego poniedziałku! No i zdrówka dla Was i dzieciaczków, oby jak najdłużej siedziały w brzuszkach :)

My mamy zakaz świętowania i nakaz leżenia plackiem, ale nawet mnie to nie rusza, dziecko najważniejsze :) leże tak już od stycznia więc i tak większość za nami :)
 
hej dziewczyny co u Was po świętach?

Ewelina dużo zdrówka dla Frania, zobaczysz będzie wszytko dobrze. My też długo walczyłyśmy z żółtaczką, czasem nawet do 3 miesiąca się utrzymuje.

Auralka
którego jogger kupiłaś? Myślę nad city mini 4W, bo miałam raz 3 kołowca i mnie zawiódł. Niby dla noworodka najlepszy GT lub Elite. Miałaś z tymi wózkami do czynienia na żywo? Tzn czy prowadziłaś go? Bo ja je owszem widuję i bardzo mi się podobają, ale ciekawa jestem jak z prowadzeniem. Zachęciła mnie ich niska waga, bo będę pewnie musiała sporo podróżować i z moim 15kg wózkiem to jest masakra.
 
Malinova ja mam joggera bliźniaczego GT jest super :) lekki tzn jak na bliźniaczy :)

Mitaginka
Ja za to chudne w tym szpitalu :)
 
reklama
Do góry