reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Witam! Czy mogłabyś napisać coś na temat użytkowania baliosa m? Ja właśnie zastanawiam się nad jego zakupem w wersji 3w1. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
 
Patrysiapati gratuluje, super, czekamy na relacje i foto ksiezniczki :-)

Koltunek jak po wizycie, wszystko ok?

Bylam dzisiaj na wizycie i ginka powiedzila ze jej to nie wyglada tym razem na infekcje tylko reakcje na ta luteine ze podraznia ale pobrala wymaz na posiew i dala czopki. Za tydzien mam usg prenatarna i dzien pozniej normalna wizyte kontrolna a 16 czerwca to usg echo serduszka. Michas rosnie ma juz 1387 gram ale jak nie problem z szyjka to teraz z wodami. Sa w normie ale w dolnej granicy. Narazie obserwujemy i mam dotrwac do 34-35 tc a jak dalej bedzie ich mniej lub cos ja bedzie niepokoilo to polozy mnie do szpitala. Michas ma maly brzuszek tzn miesci sie w tych 5 centylach w zwiazku z tym diabetolog kazala mi tyc zeby maly nabral teraz mase. Ja przez miesiac przytylam 300 gram. Ja tu sie ciesze ze nie tyje a doktorka mi mowi trzeba teraz jesc i tyc. No i kazala zebym juz sie spakowala do szpitala bo w kazdej chwili moge trafic do szpitala i z tymi wodami i cukrzyca i w ogole mam byc juz ready. Aha i ginka powiedziala ze szyjka juz nie jest taka wazna na tym etapie ciazy. Na badaniu na fotelu szyjka ponoc ma ok 3cm i najwazniejsze ze jest zamknieta.
 
Lucalew trzymaj się kochana! Słuchaj sie pani doktor. Trzeba jej zaufać. Dla pocieszenia powiem że przez pare tyg u nas też był brzuszek mniejszy o 2 tyg od reszty. Ale potem to się unormowalo. Dzieci chyba nie rosną całe tak samo. Tu troche podrośnie tam stanie w miejscu a potem zas co innego. Najwazniejsze że będziesz pod kontrolą. Wierzę, że to lekkie zawirowania i będzie dobrze. Szyjka 3 cm to długa szyjka. I wlasnie dobrze że zamknieta. Ściskam mocno i mam nadzieje że sie za bardzo nie stresujesz :*
 
reklama
Lucalew wszystko dobrze. Nasza Alicja ma tez mniejszy 2 tyg brzuszek a główkę tydzien większa ale lekarz mówi żeby absolutnie sie tym nie przejmować. Dzidzia sie rozwija a wyniki sa orientacyjne i maleństwo rożnie rośnie. Z szyjka masz dobrze :) u mnie juz jest rozwarcie wewnętrzne na ponad cm i skraca sie ale jakoś mój gin mnie pociesza ze bedzie ok. Trzeba tylko leżeć, jesc nospe, brać luteine i byc dobrej myśli. Wczoraj zamówiliśmy pessar jutro prawdopodobnie mi go założy. Miłego leżakowania ;)
 
Do góry