reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Moje też popsutE ;-) staram się zaakceptować. Czasu dla siebie brak zupełny. O przepraszam, dzisiaj Usypiałam ją w chusCiE przy dźwiękach muzyki, z która rok temu biegalam. Zamknęłam oczy i poczułam wolnośc ;-) dźwięk suszarki już mnie denerwuje.
 
reklama
Moja tez nie taka grzeczna jak kiedyś;/ usnąć potrafi albo u mnie na cycku albo na spacerze w wózku. Wieczorem tez robi sie nie spokojna i tez podejrzewam kolki. A najbardziej szkoda mi Igi bo dla niej mam tak mało czasu:/ z drugiej strony zaraz kończy przedszkole a ja jestem przerażona jak ja je we dwie ogarnę i jeszcze obiad i dom..
Nikt nie mówił ze bedzie łatwo:/
Za to powiem Wam ze Hania od początku sie tak cudnie uśmiecha, jak sobie poje to zaraz banan na twarzy, a czasem nawet juz w trakcie jedzenia. Jedyny plus karmienia piersią:)
 
Moja nawet w wózku nie chce. Żeby wyjść na dwór trzeba ją najpierw uśpić ;-) a i tak spacer wokół osiedla bo jak się obudzi to wrzask. Przy piersi niestety też nie śpi. Martynka spała ;-)
 
Spanie wygląda u nas tak
 

Załączniki

  • 1435062071949.jpg
    1435062071949.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 105
Widzę że nasze kochane i wyczekiwane córeczki zmieniają się w małe terrorystki, ale dzisiejszy dzień ma u mnie jeden plus, nareszcie znalazłam butelkę która jest odpowiednia dla Kai a przetestowałam już chyba wszystkie antykolkowe
 
Ja tez przechwalilam . Młody również szwankuje. Dziś jedną nogą bujalam go w bujaczku, jedną ręka szykowałam mleko, w drugiej ręce trzymałam telefon i próbowałam rozmawiać z klientem. Mistrzostwo świata. Starszy zaraził go katarem i jest ryk od trzech dni. Chodzę jak zombie...

Na marginesie, mimo zaklejenia twarzy wnioskuję źe fajna lala z Ciebie Mitaginko
 
Mitaginka, faktycznie tak jak pisze Milly, niezła z Ciebie laseczka:)

dziewczyny, stosujecie smoczki uspokajające? Jesli tak napiszcie mi proszę jakie bo ja juz 3 rożne kupiłam i Hania żadnego nie akceptuje:/ a ja bardzo bym chciała żeby jednak jakiś załapała, nie wiem jak ja tego nauczyć.
 
Dzastina moj Miłoszek akceptuje tylko smoka Lovi silikonowego. Taki uspokajacz ratuje życie w kryzysowych momentach :-) Byle do końca pierwszego półrocza. Z doświadczenia po Starszym wiem, że później juz nieco łatwiej...
 
Dzastina, my mamy chyba z dziesięć różnych smoczkow. Pasuje tylko Tommy tiPPiE i to nie zawsze. Generalnie nie mogę powiedzieć że lubi i używa smoczka. Czasem załapiE, czasem zupełnie nie. Nie mam pojęcia dlaczego.

My mamy dziś szczepienie. Już się boję ;-)
 
reklama
Do góry