reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mitaginko
Oj to zmagamy sie z podobnym problemem.Tomek też...tzn,bardzo,bardzo slabo.Narazie mamy sami cwiczyc ale jest ciężko !!
Martwię się.

Diuska
Mam nadzieję, ze Leon dobrze zniesie szczepienie.my mieliśmy 5 w 1 i byli w miarę ok,tylko Tomek niezbyt dobrze je od tegi czasu,nue wiem czy to ma związek
Powodzenia na bioderkach.
U nas mała ma problem i w upalt nosi dwie dodatkowe pieluchy....
 
Hej :-)

Strasznie jestem wciąż zaganiana :-( dzisiaj mój syn skończył 9 lat (jak?! Kiedy?!), ale pochwałę się, że zrobiłam mu tort rainbow cake i mi wyszedł pyszny :-)

Dziewczyny nie martwcie się problemami z napięciem mięśniowym, bo to się dość łatwo rehabilituje. Mi przy młodym neurolog pokazała kilka ćwiczeń opartych o głaskanie i bardzo szybko było widać efekty :-)

Btw my w poniedziałek też idziemy na bioderka ;-) wstyd się przyznać, ale jakoś się za to zabrać nie mogłam wcześniej ;-) głównie przez gastrologa młodej i jej anemię... aaaa i z ciekawostek moja jeszcze nie była szczepiona :-) może w kolejnym tygodniu się uda ;-) chociaż nie zdziwię się jak nam pediatra znowu przesunie ;-) ot "uroki" macierzyństwa ;-)

Mitaginka zazdroszczę Ci, że masz już chrzciny za sobą :-) ale problemów pologowych już nie chociaż w sumie możemy sobie łapki podać :-( ja wciąż czekam na opróżnienie się krwiaka...

Dobra spadywuje do łóżka ;-) nakarmię młodą i nastawie budzik na 4-ta ;-)
Pozdrawiam was wszystkie i szczerze brakuje mi trochę tego wspólnego pisania :-(
 
Mitaginka, Jup u nas tez pewnie mamy słabe napięcie mięśniowe, bo Mała też mi główki nie chce podnosić, a nospy nie brałam, wiec to chyba inna przyczyna. Czekam na naszą rehabilitantkę, która zajmowała sie Igą, niech się wypowie. Takie rzeczy łatwo zniwelować ćwiczeniami, wiec nie ma sie co martwić:)

Monisia, ja tez na Sobieskiego, ale chciałam iść do dra Podhoreckiego, a to juz nie było takie proste;) duże są kolejki? mam nadzieje ze to szybko potrwa, bo zabawianie i Hani i Igi to prawdziwy wyczyn;)

Auralka, to wszystkiego najlepszego dla syna! Sto lat!! Ja Rainbow cake robiłam w zeszłym roku i tez wyszedł super, a Iga była zachwycona:) ona jest fanką tęczy:) powodzenia na bioderkach!

Duska, super, ze Leoś tak przybiera:) oby tak dalej! Powodzenia na bioderkach!

Przed nami jeszcze szczepienia:/ ale to myśle odłożyć do czasu az Hania skończy 2 miesiące. I pytanie jeszcze jak szczepić:/ Iga miała NOP po tej pierwszej szczepione, wiec teraz mam lekką obawę:/
 
Ja też chciałam do Podhoreckiego ale za długo się czeka, więc pediatra podpowiedziała żebym poszła na usg a jakby było coś nie tak to dopiero do niego i tak zrobiłam tyle że wszystko ok, czeka sie nie dlugo bo poszłam chyba o 8 mialam 4 numerek a już o 9 było po wszystkim.

Moje szczepienie wypadnie 30 lipca i postanowiłam że będę szczepić bezpłatna szczepionką, położna powiedziała mi że nie zna pediatry która zaszczepiłaby swoje dzieci skojarzonymi, więc tym razem chyba jej posłucham, jeszcze zapytam lekarza bo tym razem trafiłam świetnie z pediatrą.

Moja Kaja wczoraj poszalała wieczorem, takiego płaczu to jeszcze u niej nie słyszałam, po 4 godzinach beczenia wkońcu suszarka pomogła i poszła spać:no:
 
Ja się tym napięciem jakoś nie martwię. Martynka też była rehabilitowana ;-)
Co do biodereK to u nas dwie pieluchy pomogły i JUŻ jest git :-)

Mi też brakuje pisania.

Co to jest NOP?
 
Mitaginko
My juz dwa mies w pieluchach i po kontroli kolejne dwa musimy.
Czy sama robisz ćwiczenia?
My robimy juz dwa tyg.i zero poprawy.nawet gorzej.
 
Mitaginka, NOP to niepożądany odczyn poszczepienny. Iga po drugiej szczepionce tej 5 w 1 miała tak zwany "krzyk mózgowy" czyli niczym nie dający sie ukoić płacz. U nas trwało to ładnych pare godzin, i ta szczepionka wpłynęła jej tez na napięcie mięśniowe:/ po tej szczepionce miała wpisany zakaz dawania kolejnej. Mam nadzieje ze z Hania tak nie bedzie.
 
reklama
Mitaginka
My np mamy kłaść na brzuchu trzymac nóżki na żabę i glaskac plecy oraz po pupie dociskac.
 
Do góry