reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Z jedej strony radosc z drugiej strony obawa jak sobie damy rade... Jeszcze powiem wam ze czekam na rozmowe z neonatologiem bo dzisiaj maly mial konsultacje okulistyczma, usg glowki i inne wyniki i w ogole dzisiaj w nocy taki byl niespokojny ze sama sie wystraszylam... Prezyl sie przy robieniu kupki a brzuszek miekki.
 
nina. Nic sie nie boj,dasz sobie rade. Mloda mama wiele strachu doswiadcza,kazdy placz dziecka jest niepokojacy,ale do wszystkiego sie przyzwyczaisz. Im wiecej czasu mija tym jest latwiej. Buziaki j zdrowia dla Was. Wyślij fotke malenstwa

Sent from my LG-H635 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ninka nic sie nie boj. Łatwo powiedziec, bo ja tez bałam sie okrutnie, ale to na prawdę przychodzi samo. Sa ciezkie chwile, szczególnie, jak maluszek płacze, a Ty nie wiesz ci mu jest, ale będziesz wiedziała co robic, zobaczysz! Moj Tymo tez tak ma, prezy sie, wygina, napina, a brzuszek miekki. Dzis bylam z tym nawet u pediatry, bo wczoraj płakał większość dnia. Napięcie prawidlowe, odruchy prawidłowe. Zalecenie zmiany mleka na bebiko comfort i badanie kału pod katem nietolerancji laktozy. Ale generalnie takie maluszki maja niedojrzały układ pokarmowy i mogą sie zdarzać takie rzeczy. Obserwuj Bartka, bo moze lyka za duzo powietrza, spróbuj odbijać po posiłkach,masuj brzuszek ;)
 
Ja jestem po usg. Malutki wazy 1680g. duzy bedzie klocus. Moja macica ma 1-2 mm grubosci,wiec ryzyko jest duze. Aga ile mm ma teraz twoja macica w miejscu blizny,mierzyli Ci?

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marcysia,
Z tego co tu mówią to ona juz w ogole nie ma grubości, jest ubytek całkowity, przykryty pęcherzem moczowym. Wcześniej, na ostatnim usg miała około 1 mm i mój gin mówił, ze to nie jest mięsień, mięśnia już nie ma, ten 1 mm to tylko ta błona otrzewna.

A ten lekarz od usg co ci o tym powiedział?
I jak sytuacja z tymi dziurkami i z przepuklina? Nie powiększyło się?
 
Marcysia,
Z tego co tu mówią to ona juz w ogole nie ma grubości, jest ubytek całkowity, przykryty pęcherzem moczowym. Wcześniej, na ostatnim usg miała około 1 mm i mój gin mówił, ze to nie jest mięsień, mięśnia już nie ma, ten 1 mm to tylko ta błona otrzewna.

A ten lekarz od usg co ci o tym powiedział?
I jak sytuacja z tymi dziurkami i z przepuklina? Nie powiększyło się?
kochana przepuklina sie powiekszyla ale niewiele o ok 1 cm. Jedynie grubosc macicy zmniejszyla sie do 1-2 mm na calej dlugosci. Tak napisal w raporcie. Zalecil hospitalizacje. Ja zadzwonilam do mojego gina i on mowi zeby sie wstrzymac dobrego 22 maja,chyba ze wczrsniej poczuje bol,nie taki przy skurczu tylko dlugi i ciagly bo to jest oznaka rozchodzrnia sie macicy. Nie wiem sama co robic. Jutro zaczne szukac opiekunki do dziecka. Jak znajde to jednak pojede wczesniej do tego szpitala. Jutro zaczne pakowac siebie i zaczne pakowac torbe dla malego. Ehh :(

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha. Powiedzial jeszcze tak ze jak dziecko szybko rosnie to w tek sytuaxji nie jest to wcale takie dobre bo wtedy trzeba brdzie szybciej rozwiazac. A moj szybko rosnie maluszek. Ale widzialam jego buziaczek. Jest taki ptzystojniaczek ;)

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry