reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzień dobry dziewczynki my dzisiaj kończymy 31 tydzień i zamykamy 7 miesiąc. Kurczę aż wierzyć się nie bić, że od kwietnia nie poddaje się. Dzisiaj wizyta i zobaczymy jaka córcia duża. Matko co to za pogoda za oknem: syn przeziebiony i ja jakoś katarowo czuje się. Ale mimo wiatru mam okno uchwalone bo ciągle mi gorąco
 
reklama
Ja roznie uzywalam, a to jelp a to lovela. Kupilam proszek loveli ale od mamy mam darmowe saszetki i w zaleznosci co jest albo jelp albo lovela. U nas na szczęście nie było problemow z alergiami na proszek/plyn i przy ok roku zmienilismy na te zwykle sensitive.

Jazka super.... A tak juz się denerwowalas jak to bedzie. A tu juz 31 tc zlecialo. Teraz to naprawdę z gorki kochana

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Juz po..... Nie bolało alw dyskomfort byl i dziwny odgłos [emoji12]. Szyjke bylo trodno ocenić z powodu jej ksztaltu ale twarda choc lekarz powiedział ze na razie krazkowa a na dniach moze sie zmienic. Rozwarcie na 2 paluchy. Na razie czuje bóle brzucha i kręgosłupa. Zobaczymy co dalej. Jak nic sie nie ruszy to 27 wizyta.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Kindziorek,
super, ze już jesteś po:)
To teraz już prosta droga do porodu, w zasadzie to może nastąpić w każdej chwili...:)
A miałaś tez usg pomiarowe? Wiesz jak młoda się prezentuje wymiarowo?
 
Kindziorek no to mnie pocieszyłaś :) a jak już takie rozwarcie jest to raczej długo to nie powinno już potrwać ;) a jak maluch wagowo? Łożysko tez Ci gin określał?
 
Hej dziewczyny, widzę ze jeszcze żadna sie nie rozpakowała po Kathleen;-)
My z Bartkiem dalej sie docieramy i powiem wam że strasznie ciężko przekonać go do picia z piersi... Co prawda pierś bierze bardzo chętnie ale raczej żeby sie poprzytulac... Aha i wazylismy sie wczoraj i moja kruszynka waży juz 4200;-)
A wy jak Marcysia i Kathleen? Karmicie piersia?
@AgaBabajaga pamietasz jak sie balas zeby wytrzymac do 30 tygodnia a ty juz zblizasz sie do finiszu;-) super;-) dziewczyny trzymam za was kciuki.
 
reklama
Dziewczyny łożysko wody serducho ok. Gin prowadzacy nie robi mi usg pomiarowego, daje skierowanie. W czwartek mala miala ok 2700 teraz pewnie podrosla. Na razie odpoczywam bo macica sie stawia i jakies tam bóle sa..... Jak cos to niech zacznie sie tej nocy albo jutro dopiero jak maz wroci z pracy [emoji12]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Do góry