reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny!!! Już pospane??? Ja dziś w nocy obudziłam się zlana potem. Cała dosłownie mokra. Koszulka,nogi mokre, kołdra wilgotna... Myślę sobie wody!!! Ale to cała nawet pod szyją wiec mysle wody raczej nie... Idę do kibelka ale wkładka sucha i majtki czyste... Też tak macie?! Ogólnie dziś słabo mi się spało...
 
reklama
Kochana ja też często wstaje zlana potem po nocy.
Ja dzisiaj znowu z samego rana miałam lekko różowawy upław. Przestraszyłam się strasznie. Całe szczęście że dzisiaj wizyta.
Może to od tego że wczoraj trochę się przeforsowałam? Pytałam i pracowałam dla malutkiej ciuszki i trochę pogotowałam eh mam nadzieję że to nic groźnego...
 
Kochana ja też często wstaje zlana potem po nocy.
Ja dzisiaj znowu z samego rana miałam lekko różowawy upław. Przestraszyłam się strasznie. Całe szczęście że dzisiaj wizyta.
Może to od tego że wczoraj trochę się przeforsowałam? Pytałam i pracowałam dla malutkiej ciuszki i trochę pogotowałam eh mam nadzieję że to nic groźnego...
Dobrze że dziś wizyta... Podobno jak szyjka się skraca to moga takie upławy występować... A Ty kochana na kiedy termin...

Ja tak nie miałam a jak poczułam mokre nogi to schiz że na pewno to wody. .. Ale patrzę kołdra wilgotna, koszulka mokra, moja poduszka rogal między góry wilgotny ale na prześcieradle plamy brak... Wstałam zmieniłam poszewkę, koszulkę i majtki i poszłam dalej spac...
 
Dobrze że dziś wizyta... Podobno jak szyjka się skraca to moga takie upławy występować... A Ty kochana na kiedy termin...

Ja tak nie miałam a jak poczułam mokre nogi to schiz że na pewno to wody. .. Ale patrzę kołdra wilgotna, koszulka mokra, moja poduszka rogal między góry wilgotny ale na prześcieradle plamy brak... Wstałam zmieniłam poszewkę, koszulkę i majtki i poszłam dalej spac...
Termin dopiero na 11 stycznia, więc jest jeszcze trochę czasu...
 
Hej dziewczyny!!! Już pospane??? Ja dziś w nocy obudziłam się zlana potem. Cała dosłownie mokra. Koszulka,nogi mokre, kołdra wilgotna... Myślę sobie wody!!! Ale to cała nawet pod szyją wiec mysle wody raczej nie... Idę do kibelka ale wkładka sucha i majtki czyste... Też tak macie?! Ogólnie dziś słabo mi się spało...
Ja tak mam jak nie skręcę kaloryfera na noc [emoji23]
A tak poważnie w ciąży może tak być. W ciąży krew szybciej krąży, metabolizm też jest na wyższym poziomie - to wszystko sprawia, że może nam być gorąco. Po mnie mąż krzyczy, bo ja wszędzie wietrzę a on chodzi i zamyka okna i kaloryfery odkręca [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj tez mialam wizyte szyjka 37mm, rozwarcie dalej na opuszek tylko niestety miekka. Więc w sumie nie wiem czy dobrze bo dluga czy nie dobrze bo miekka
 
reklama
Do góry