reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To zrób najwyżej wszystkie badania oprócz glukozy a na wizycie poprosisz o dodatkowe skierowanie na sama glukoze
Zrobilabym tak, jednak watpie,ze doktorek wystawi mi kolejne skierowanie. Bo dziwny jest... mysle,ze te kilka dni wczesniej zrobione nie zrobi takiej roznicy. Tym bardziej, ze kolezanka robila jeszcze szybciej.
Faktycznie Wasze suwaczki sa niewidoczne na telefonie, chyba,ze obroce telefon poziomo,wtedy juz widac:):)
 
reklama
Ja w I ciazy mialam ktg wlasnie od 31tc jak wyladowalam w szpitu. W tej ciazy u mnie na nfz robia dopiero od 37tc,mam nadzieję,ze chociaz do jednego ktg dotrwamy:)
 
reklama
Do góry