reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mnie dzisiaj od rana meczy ostry bol w pachwinie po prawej stronie i ciut wyzej i na wzgórku lonowym,promieniuje do tyłka. Nie mogę nawet za bardzo ruszać prawa noga. Ale dziwne że to już tyle godzin się utrzymuje. Z ledwością chodzę do toalety i przekręcam się na łóżku. Mam nadzieję że to rozciągające się więzadła i nic poważnego z tego nie wyjdzie. Dobrze że jutro mam lekarza.
Może to rwa kulszowa? Chyba że maluszek gdzieś tam uciska [emoji4]
 
Z prywatnego pakietu medycznego to nie wiem czy tak działa. Zadzwonię jedynie jutro rano i zapytam. Bo generalnie byłam już z tym wyższym pH u swojego gina 2 tygodnie temu. On mówił, że wszystko ok, że mam brać lactovaginal. Potem dostałam swędzenia i poszłam do jednej lekarki z pakietu na kontrolę, a ona powiedziała, że luteina podwyższa pH, dała mi pimafucin na 3 dni i przeszło. Potem jak mierzyłam to pH, to było chwilę ok i teraz znów w okolicy 5. Myślę że ta luteina na to wpływa, ale wolę sprawdzic.
Aaa to niewiem kurczę , ale myślę spokojnie Cię przyjmie [emoji4]
 
Tak jestem w szpitalu. W zeszłym tyg. zsunął się szew. Z objawów to jedynie kilka razy stwardnial mi brzuch wczoraj bezboleśnie. Dziś dopiero 30+5 :(
 
Tak jestem w szpitalu. W zeszłym tyg. zsunął się szew. Z objawów to jedynie kilka razy stwardnial mi brzuch wczoraj bezboleśnie. Dziś dopiero 30+5 :(
Spokojnie to prawie 31 tydzień więc niema tragedii pewnie podadzą Ci sterydy albo już dostałaś? Jaki mają plan działania? Twoja dzidzia jest silna da radę czy to w brzuszku czy po za [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] chociaż stresu niezazdroszcze, ale będzie dobrze jesteś w dobrych rękach oni wiedzą co robia
 
Tak jestem w szpitalu. W zeszłym tyg. zsunął się szew. Z objawów to jedynie kilka razy stwardnial mi brzuch wczoraj bezboleśnie. Dziś dopiero 30+5 :(
A jakieś miałaś objawy sączenia wód? Jak to zauważyli ? Na USG?
30+5, no to może uda Ci się jeszcze tydzień i 2 dni wytrzymać do 32 TC, wtedy dzieci są znacznie silniejsze!!! Jestem pewna, że dasz radę!
 
reklama
Do góry