reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny
Dziewczyny wyszło mi to białko w moczu dzisiaj powtórzyłam badania dalej się utrzymuje już sama nie wiem co robić czekam aż lekarz mi odpisze. Dość że szyjka to teraz jeszcze to
Daj znać co na to lekarz, mierzysz sobie ciśnienie?

Dziewczyny macie może takie bóle nóg jakby przechodzący prąd, takie uczucie cierpnięcia, które się utrzymuje.. ciężko wyleżeć w jednej pozycji dluzej niż 15 minut. Dzisiaj tak mam od rana, szczególnie w udzie i się wiercę w tym łóżku non stop
 
reklama
Dziewczyny

Daj znać co na to lekarz, mierzysz sobie ciśnienie?

Dziewczyny macie może takie bóle nóg jakby przechodzący prąd, takie uczucie cierpnięcia, które się utrzymuje.. ciężko wyleżeć w jednej pozycji dluzej niż 15 minut. Dzisiaj tak mam od rana, szczególnie w udzie i się wiercę w tym łóżku non stop
Mierze ale różnie mam teraz mi trochę skaka ale to chyba z nerwów bo wcześniej miałam bardzo niskoe
 
Ogólnie jedzenie dobre i polożne w miare. Ordynator chamski i ma chamskie teksty. Średnio wspominam pobyt. Nie wiem czy teraz tam przyjmują na patologie bo mają przepełnienie..
 
reklama
Hej Dziewczyny. Ja dzisiaj po wizycie w 34+4, mały waży coś koło 2300g. Wszystko ok, szyjka ze szwem trzyma, choć ponoć ciut krótsza, ale już teraz może być. Za tydzień pobieramy GBS i dostanę skierowanie do szpitala na 37+0 na ściągnięcie szwu (bedzie to 27.08).

Oby wytrzymać te 17 dni jeszcze ✊

Dacie radę Kochane, które jesteście dalej od Nas. My tu też zaczynałyśmy od 17-20tc. I już część z Nas rozpakowana, część na finiszu. Także trzymam za Was i za Nas kciuki ✊👍✊✊✊❤️
 
Do góry