reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból nerki w ciąży

Nath096

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2022
Postów
2 141
Hej . Mam pytanie,czy któras z Was miała problem z nerkami w ciąży?
Ja mecze się z bólem drugi tydzień. Teraz lepiej,daje radę funkcjonować . Byłam na USG,lewa nerka powiększona,miedniczki tez.Kamieni nie ma .Jest zastój moczu. Wyniki moczu ok.Pije prawie 4l wody dziennie. Lekarz mówi,że dziecko ma tam głowę i uciska i raczej lepiej nie będzie . Jestem trochę załamana,bo kto doświadczył tego bolu ten wie,że ciężko tak żyć,a ja dopiero skończyłam 32tc.
Chętnie poczytam jak było z Wami .
 
reklama
Leżałam w szpitalu z dziewczyną, która miała zastój w jednej nerce. Mówili, że tylko paracetamol albo założenie drenu zadziała. Wolała paracetamol ;)
 
Ja mialam kolke nerkowa jakos w 7 miesiacu, weekend przelezalam w szpitalu na kroplowkach przeciwbolowych 😵‍💫 Potem polozna kazala mi robic „bomby wodne” - wypic litr wody, a potem 10 minut byc w pozycji na czworaka, zeby brzuszek opadl w dol, mi to niesamowicie pomoglo przetrwac do konca ciazy.
 
Ja mialam kolke nerkowa jakos w 7 miesiacu, weekend przelezalam w szpitalu na kroplowkach przeciwbolowych 😵‍💫 Potem polozna kazala mi robic „bomby wodne” - wypic litr wody, a potem 10 minut byc w pozycji na czworaka, zeby brzuszek opadl w dol, mi to niesamowicie pomoglo przetrwac do konca ciazy.
Mnie to dopadło akurat w szpitalu jak poszłam na sterydy,ale przez cały tydzień nikt mi nie zrobił USG,ani moczu. W piątek wyszłam i sama ogarnęłam badania i USG.
O ciekawe,muszę przyznać,że picie i ta pozycja na czworaka naprawdę pomaga ,bo jak mnie mocniej boli to ona przynosi ulgę.
 
Mnie to dopadło akurat w szpitalu jak poszłam na sterydy,ale przez cały tydzień nikt mi nie zrobił USG,ani moczu. W piątek wyszłam i sama ogarnęłam badania i USG.
O ciekawe,muszę przyznać,że picie i ta pozycja na czworaka naprawdę pomaga ,bo jak mnie mocniej boli to ona przynosi ulgę.
Oj, to slabo z ich strony… Ja mialam usg dwa razy i tez badania moczu, ale kazdy lekarz przy obchodzie i tak tylko mowil, ze typowa przypadlosc ciezarnych i po porodzie minie 😅
 
reklama
Oj, to slabo z ich strony… Ja mialam usg dwa razy i tez badania moczu, ale kazdy lekarz przy obchodzie i tak tylko mowil, ze typowa przypadlosc ciezarnych i po porodzie minie 😅
Właśnie ja się zastanawiam jak by ta nerka wyglądała wtedy ,bo w szpitalu to chodziłam po ścianach z bólu. A w czorwj na USG wyszło,że nerka powiększona 2cm,a miedniczka 3mm. Dopiero jak wróciłam do domu zaczęłam dużo bardzo dużo pić itp i jakoś z dnia na dzień trochę lepiej ,mogę jakoś funkcjonować. Odpukac .
 
reklama
Do góry