reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka w pęcherzyku ciążowym

Ja miałam kilka usg i nie było zarodka. Ostatnie usg o 19:00 przed zabiegiem. Zostałam skierowana do szpitala. Przed zabiegiem zrobili mi usg i okazało się, że jest zarodek z biorącym serduszkiem. Takie rzeczy się zatem zdarzają,ale pewnie niezbyt często.
 
reklama
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i rady.
Wizyta dziś o 20-tej. Muszę się czymś zająć, żeby szybciej mi te 9 godzin zleciało;)
 
Pęcherzyk nadal jest pusty i urósł do 4 cm. Dostałam skierowanie do szpitala na piątek. Mam jeszcze zrobić betę jutro ale tak naprawdę lekarz powiedział, że ta beta nie ka już większego znaczenia, bo w tym tygodniu już na pewno powinno coś się pojawić.
Miałam nadzieję, że będzie happy end jak u niektórych z Was, ale jednak się nie udało.
Dziękuję Wam raz jeszcze za wsparcie[emoji173]
 
Cześć dziewczyny mam problem byłam wczoraj u ginekologa i powiedział mi że jest pęcherzyk ale bez zarodka miesiączkę miałam 21.04.2022 i z ostatniej miesiączki wychodzi ze jest to 9 tydzień i 6 dzień czy jest możliwość że jeszcze pokaże się zarodek zrobiłam 3 razy bhcg pierwsza w 30.05 która wynosiła 54,130 następna zrobiłam w 06.06 wynosiła 1324 a ostatnia betę zrobiłam 13.06 i wynosiła 8537 moim zdaniem wzrasta w normie. Strasznie się boję że się nie pojawi miał ktoś kiedyś taka sytuację..
 
Cześć dziewczyny mam problem byłam wczoraj u ginekologa i powiedział mi że jest pęcherzyk ale bez zarodka miesiączkę miałam 21.04.2022 i z ostatniej miesiączki wychodzi ze jest to 9 tydzień i 6 dzień czy jest możliwość że jeszcze pokaże się zarodek zrobiłam 3 razy bhcg pierwsza w 30.05 która wynosiła 54,130 następna zrobiłam w 06.06 wynosiła 1324 a ostatnia betę zrobiłam 13.06 i wynosiła 8537 moim zdaniem wzrasta w normie. Strasznie się boję że się nie pojawi miał ktoś kiedyś taka sytuację..
Niestety to wygląda na puste jajo płodowe.
Przyrost bety bada się w odstępie 48h.
Co powiedział lekarz? Kazał Ci jeszcze czekać?
 
reklama
Cześć dziewczyny mam problem byłam wczoraj u ginekologa i powiedział mi że jest pęcherzyk ale bez zarodka miesiączkę miałam 21.04.2022 i z ostatniej miesiączki wychodzi ze jest to 9 tydzień i 6 dzień czy jest możliwość że jeszcze pokaże się zarodek zrobiłam 3 razy bhcg pierwsza w 30.05 która wynosiła 54,130 następna zrobiłam w 06.06 wynosiła 1324 a ostatnia betę zrobiłam 13.06 i wynosiła 8537 moim zdaniem wzrasta w normie. Strasznie się boję że się nie pojawi miał ktoś kiedyś taka sytuację..
Jak na 9 tc to beta bardzo niska ,ja uważam że nic z tego nie będzie, a bete się bada co 48 h ,a w takich odstępach ciężko stwierdzić czy jest ok
 
Do góry