reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Szkoda, że nie mogę znaleźć zdjęć jak jechałam do szpitala.. Wtedy to ledwo się toczylam.. Bo różnica była. W szpitalu myśleli, że jaja sobie robid, że mam tylko 1 cudo w brzuszku. Przyznam, że boje się powtórki przy córeczce.
Z synkiem było dużo lepiejm wygladalam w porównaniu jak mega łaska :) ale i rozwoazanie było prawie 5tyg wcześniej to spora różnica..

Dziękuję Wam. Znioslam wiele wtedy ze strony najbliższych znajomych.. Teksty typu, to mi się zachciało, jak ja wyglądam, na co mi to było etc.. A i tak byłam szczęśliwa :)

Truskawka nie wyobrażam sobie takiego popuchniecia.. To zeszło po porodzie??
Przy ostatniej córeczce puchlam od początku i to wysokie ciśnienie.. Dobrze, że teraz jest przeciwnie.
 
reklama
Szkoda, że nie mogę znaleźć zdjęć jak jechałam do szpitala.. Wtedy to ledwo się toczylam.. Bo różnica była. W szpitalu myśleli, że jaja sobie robid, że mam tylko 1 cudo w brzuszku. Przyznam, że boje się powtórki przy córeczce.
Z synkiem było dużo lepiejm wygladalam w porównaniu jak mega łaska :) ale i rozwoazanie było prawie 5tyg wcześniej to spora różnica..

Dziękuję Wam. Znioslam wiele wtedy ze strony najbliższych znajomych.. Teksty typu, to mi się zachciało, jak ja wyglądam, na co mi to było etc.. A i tak byłam szczęśliwa :)

Truskawka nie wyobrażam sobie takiego popuchniecia.. To zeszło po porodzie??
Przy ostatniej córeczce puchlam od początku i to wysokie ciśnienie.. Dobrze, że teraz jest przeciwnie.

Niestety takie teksty sa bardzo przykre, tym bardziej, ze to przeciez nie Twoja wina, na to sie nie ma wpływu.
Ja spuchłam miedzy 34 a 35 tc, roznica w wadze w czasie 1 tygodnia była 5 kg, nie mozliwe tyle przytyc, to był obrzęk. Najgorzej było zaraz po cc, jeszcze wiekszy obrzek, ale tak po kilku dniach zaczeło schodzic, zanim wyszłam ze szpitala to juz prawie zeszło czyli tak 1,5 tygodnia od cc.
 
Długo, myślałam że w takim wypadku od razu schodzi. W sumie ja bez obrzęków puchlam bardziej po każdej cc. Ty jesz teraz ten acard?? Bidulko oby Cie to iminelo w tej ciąży i każda inna dziewczynę.

Znajomi.. Oni woleli imorezki a ja pieluszki, może stąd brak zrozumienia:)

Morela, mówiłam o tym tle bo np.tv mam podobny :) wiec się wspomnialo.
 
Lilith z tymi znajomymi to napewno przez brak zrozumienia. Pamietam jak kilka lat temu moja kolezanka urodzila i nie miala juz czasu na imprezy. Wtedy do pogaduszek i spacerow zostalan jej tylko ja a niektorzy to jej mowili ze zachcialo jej sie dziecka to teraz ma..

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Lilith, brzuszek pokaźny ale jestem pełna podziwu dla Ciebie, że udało Ci się odzyskać taką super figurkę :)

Morela, zgrabniutki brzuszek. teraz chyba nawet mniejszy :)
 
Dziewczyny piękne brzuszki[emoji178] Lilith brzuszek miałaś spory ale najważniejsze że dziecko zdrowe no i pięknie wrocilas do figury. Siostra mojego W tez miała spory brzuch no 25 kg na plusie ale u niej to była głównie woda i po porodzie wszystko wróciło do normy.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry