reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
A to my :)
INSTAGRAM

30-37.jpg
 

Załączniki

  • 30-37.jpg
    30-37.jpg
    153,4 KB · Wyświetleń: 588
Emol tak z ciekawosci to juz jakis czas temu mialam pytac Ty masz dobry termin wpisany w liste 8.07 bo piszesz ze masz 36+2 a tak sie sklada ze ja tez mam 36+2 a mam termin na 1.07 i teraz mam zagwostke czy ja zle policzylam czy Ty masz jakis blad? Czy po prostu masz inny tp z usg a inny z om?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coralic, Emol, śliczne małe brzuszki [emoji4]

Ja mam termin 8.07 i aktualnie jestem w 35+3 [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone - identycznie terminowo jestem (35+3). Gin i aplikacja podają mi jedynie pełne tygodnie, tj.36


Emol - pięknie się prezentujesz w nowej koszulce


Coralic - jaki zgrabniutki brzusio [emoji5]


Chybra - piękne masz porównanie brzuszków z obu ciąż [emoji5].
Piękny stożek przedporodowy [emoji7]



Lilith - cudowna balonik [emoji7][emoji7][emoji7]. Przystopowal na koniec [emoji6]



Anita - kurcze w telefonie nie widzę Twoich zdjęć . Jutro ogarnę stacjonarnie - z pewnością cudownie się prezentujecie [emoji4]



Ola - mega zgrabnie, i rzeczywiście w zależnosci od ubrania i pozycji, za każdym razem jakby inny [emoji6][emoji3]
 
reklama
Maziajka 35 +3 ;) Mózg budyniowy, musiałam policzyć od nowa. Mam ten sam termin co linoone i Aga km ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry