reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

reklama
Hej dziewuszki :) Otóż ja mało piszę gdyż mnóstwo sie u mnie dzieje i brak czasu :(
bardzo tęskno mi za rozmowami z wami :)
Otóż mamy z młodym urodziny za tydzień i tak ten czas nam leci że szok.
:)
A co u was?
Sugar? Jak Twój aniołek się miewa?

Saleminka u Ciebie coś się dzieje czy rutyna ? :)
 
No cisza sie zrobila.

My walczymy z biegunką... znaczy sie teraz zostal Daniel juz tylko ale sie meczy, dzis zakupilam mu syrop i juz w poludnie bylo o niebo lepiej:tak: a tak to u nas po staremu, czas leci..... ehhhh :-)
Miki zabkuje juz ponad miesiac i górne zeby ciagle wyjsc nie chcą....:dry:
A u was jak tam?
 
no umiera,teraz to tymbardziej jak pogoda się robi

odświeżamy swoje życie w temacie






U Nas 84 cm i 14,5 kg
Mamy już okres buntu,mega przyspieszony,bo już od 2 miesięcy-masakra,myślałam że moje dziecko nie położy sie na ziemi i nie będzie kopać :-) widać,myliłam się
Zęboli nadal 16 :-) jakieś zastoje od grudnia,ale na pewno wyjdą za jakiś czas i to hurtowo znowu.
Pogoda super,więc spacerujemy za rączkę :-) i jest to powolny spacer,bo Kuba musi spojrzeć na każde auto,każdy lecący liść po chodniku...
 
Ostatnia edycja:
Elizka współczuje i życze powrotu do zdrówka ;*

Saleminka od zawsze i na zawsze jestem fanką wierną Kubusia!!! <3 on jest śliczny!!! Prześliczny!!!
Nie martw sie, ja myslalam ze wychowam synka tak zeby grzecznie sie mnie słuchał. A od kąd stanął na nogi nic sie nie słucha i jak go zabiore od czegoś czego nie powinien dotykać bądź coś mu zabiorę to jest taka histeria jakbym go lała nie wiem jak. A najgorsze że mój tato sie wtrąca :( i wiecznie, Ku*** co mu zrobiłaś?! Przewrócił sie?! Rozbił głowe!? Limo guz?! I krzyczy z drugiego pokoju jak tylko usłyszy płacz Michała. ;/ A on ma takie fochy, musi miec to co chce bo inaczej normalnie taka histeria ze az wstyd!
16zeboli? Kurde też bym chciala żeby Michał miał tyle xD Narazie ma 3 zeby haha :p


Właśnie dziewczyny! Działać ! i udzielać się!
 
Hej mamusie ! i przyszle mamusie ;)
Jestem tutaj nowa ale mam nadzieje ze bede mogla liczyc na kazda z was !
Dzis jest juz ostatni dzien mojego konkursu ! w którym jest moja córeczka !
Mamy bardzo ciezka druzyne na przeciwko ktora non stop nie umozliwia nam wzbic sie na 1 miesce.
Nagroda jest bardzo cenna jest to chusta do noszenia dzieci tkana recznie ktora ma wartosc 250 zlotych.
Niestety nie stac mnie na taka chuste, ale bardzo by mi sie przydala na wiosenne spacerki:)
z gory dziekuje za kazdy glos:
-wystarczy kliknac na ponizszy link
- zobaczysz piekna Ewunie Ewlektrunie ;) ktora na wam widok rozsmiesza :)
- i pod zdjeciem jest zaglosuje na to zdjecie klikamy i to wszystko.
http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022
 
no to Kuba ma fanke :-D
Jak Kuba się przewróci to nie reaguje,chyba że się uderzy główką to przytulam go i pocieszam,a tak jak się sam przewrócił to niech sam wstanie :-D hehe a co...no i mamy taki efekt,że jak się przewróci to szybciej wstaje niż pada na ziemię :-)
Kuba ma kilka zasad
-to co moje to moje
-nie ruszaj jak Ci nie dam sam
-ale jak Ci dam to nie znaczy,że nie będę chciał tego spowrotem :-D
-daj mi jeść,pić ale tylko daj,bo sam zjem i wypije
-nie zakładaj mi pieluchy-wole z gołą d... latać :-D
-no i pozwól mi robić co chcę,a nie będę płakał :-D i będę grzeczny
instrukcja obsługi mojego urwisa :-D
 
reklama
to i my sie odświeżymy :)
Niko juz ladnie chodzi itede itede...
u nas po staremu, teraz w ndz sie przeprowadzamy takze mase spraw mam na glowie :)

Saleminko Kubus Booooskie :*

Marciu ja nie mam zadnego problemu z Nikodemem, nie znaczy nie i koniec kropka. Slucha sie baaaardzo ladnie, wiadmomo ze czasami testuje mnie, ale ja nieugieta jestem i tyle :).

to i ja wklejam Nikosia ;)
SDC10424.jpgSDC10435.jpgSDC10425.jpgSDC10423.jpgSDC10428.jpg
pencil.png
 
Do góry