reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

reklama
ale niebawem będzie raczkował,bo to widać,kombinuje już...oby to gadanie mu nie zanikło,Kuba kiedyś powtarzał po Nas różne słowa,a potem koniec,mówi co chce i kiedy chce hehe :-D a wiesz co mówi się,że jak dzieci szybko mówią to później chodzą i na odwrót hehe ciekawe,w mojej rodzinie 3 przypadki się sprawdziły :-) no i syn koleżanki.

Ja też coś potem wrzucę :-)
 
my cały czas w wanience,bo nie mamy wanny a jedynie kabinę prysznicową z niskim brodzikiem,więc niezbyt długo Kuba się może pluskać,bo woda szybko się robi chłodna,ale mam nadzieję że niebawem uda nam się powiększyć mieszkanie i będziemy mogli powiększyć łazienkę i wstawić dużą wannę :-) no a w planach jest wanna z kabiną i hydromasażami :-D hehe jeszcze tylko sąsiedzi muszą się wyprowadzić hehe
 
reklama
jeeeeju :( az smutno sie robi na serduszku, jak tak mozna.... eh... sa matki i matki....
To ja sie boje ze Niko mi nie przytyje ile trzeba i wogole a tu... eh.

to ja wrzuce Nikodema :D....
SDC10099.jpgSDC10094.jpgSDC10096.jpg
Niko caly czas wyciaga nam fruwki spod nog od stolika :D....
 
Do góry