reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe maluszki

Mojej też bardzo smakuje i tak jak Mola twoja moja też pluje jak w butli jest coś innego niż samo mleczko :-). Więc Sinlac czy kaszka tylko łyżeczką.
 
reklama
Czy ktoras z Was moze juz w ogole nie podaje butelki???
Bo moje dziewcze wlasnie chyba z butelki nie chce pic...wiec wzielam ja sposobem
Zrobilam mleko ,wpila 80 ml. wiec drugie 80 wymieszalam z kleikiem i zjadla wszystko,wiec wyszlo mi,ze o 14:30 zjadla 160 ml. mleka:-)
Rano wypila 120 ml. wiec pozostale 40 wymieszalam z musli(mam takie musli z hippa na dzien dobry,bardzo dobre,az mi smakuje ;) ) co prawda duzo nie zjadla ale z 15 lyzeczek wciagnela i caly sloiczek obiadu z bobovity o 12.

I tak sie teraz zastanawiam czy wieczorem po kapaniu nie podac jej zarelka lyzeczka?? tylko czy to moje dziewcze bedzie chcialo jesc?:dry:
Sprobuje:tak:
 
Czy ktoras z Was moze juz w ogole nie podaje butelki???
Bo moje dziewcze wlasnie chyba z butelki nie chce pic...wiec wzielam ja sposobem
Zrobilam mleko ,wpila 80 ml. wiec drugie 80 wymieszalam z kleikiem i zjadla wszystko,wiec wyszlo mi,ze o 14:30 zjadla 160 ml. mleka:-)
Rano wypila 120 ml. wiec pozostale 40 wymieszalam z musli(mam takie musli z hippa na dzien dobry,bardzo dobre,az mi smakuje ;) ) co prawda duzo nie zjadla ale z 15 lyzeczek wciagnela i caly sloiczek obiadu z bobovity o 12.

I tak sie teraz zastanawiam czy wieczorem po kapaniu nie podac jej zarelka lyzeczka?? tylko czy to moje dziewcze bedzie chcialo jesc?:dry:
Sprobuje:tak:

Moja zjada 2 razy z butli od 250 - 400ml na dobę.
Potem deser, obiad, kaszka ze 150, tyle że ja robię kleik na mleku z jakimś owocem, ale kaszy też lubię. Ni i na kolację Sinlac:)
Więc mleka wychodzi od 350 - 450 na dobę:)
 
dzięki dziewczyny za opinie o sinlacu:tak: to ja w taki razie też go zakupię, tylko muszę jechać do sąsiedniego miasta bo u nas takich cudów nie widziałam:-D
 
te pree na mleku to może w miarę zjadliwe bedzie ale jak kiedyś na wodzie zrobiłam to ochydztwo!!!
 
Hej mamuśki!!!
I jak tam jedzeniowo u Waszych kruszynek?
U nas nastepująco:
Rano (po przebudzeniu) mleko ok. 200ml
9:00 - deser (jogurt lub kleik z owocami) ok. 150ml
12:00 - obiad - ok. 200ml
15:00 - mleko ok. 200ml
18:00 - kaszka 180ml
21:00 - mleko ok. 150ml
I do picia herbatka 100ml.
 
Moja mala:
Rano o 7:30 mleko zageszczone musli 160 ml.(podaje lyzeczka)
okolo 12 obiad-200 ml.
15 mleko zageszczone kleikiem (tez lyzeczka)
17 jakas kaszka z owocami
19:30 grysik(lyzeczka :) je tylko lyzeczka...z butli juz nie pije wcale)
I herbatki tez nie pije,bo nie chce
Na takim menu w 3 tyg. przybrala ponad 400 gram.:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja mala:
Rano o 7:30 mleko zageszczone musli 160 ml.(podaje lyzeczka)
okolo 12 obiad-200 ml.
15 mleko zageszczone kleikiem (tez lyzeczka)
17 jakas kaszka
19:30 grysik(lyzeczka :) je tylko lyzeczka...z butli juz nie pije wcale)
I herbatki tez nie pije,bo nie chce
Na takiej diecie w 3 tyg. przybrala ponad 400 gram.:)

To świetnie!
Dużo gęstych rzeczy je i pewnie gluten też, bo to "tuczy".
400 gram to dużo. Moja gdzieś też tak przybiera.
Nie ważyłam jej od jakiegoś miesiąca. Trza chyba sprawdzić wagę:DDD
No, ale gratuluję karmienia łyżeczką.
Ja tego nie lubię robić zbytnio...Bo Mania pluje, bawi się przy tym i wygłupia.
Cała potem umazana i mam furę prania. Z butli pije 3 razy dziennie póki co a 3 posiłki je łyżeczką...A i tak to dla mnie najmniej ulubione zajęcie...Coś jak zmiana pieluchy:p
Już nie mogę doczekać się jak sama będzie jadła:)))
 
Do góry