reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe mamy

Do mam karmiacych NAN-em Czy u wwas tez tak potanial??? u nas w sklepie wczoraj kupilam 350 g za 9,99 i nie byla to przecena! Bylam w wielkim szoku!!!
 
reklama
ja będę zmieniac w tym tygodniu mleczko, alepediatra mi powiedziała, że po prostu jak skończy się puszka z 1 to następny posiłek 2 i bez żadnego mieszania, bo jak jest ten sam rodzaj mleka tylko cyferka inna to nietrzeba mieszac, ani kombinowac :) Co lekarz to inna szkoła...
 
Kinia - mój budzi się raz na jedzenie. Idzie spać mniej więcej o 19, a butla gdzieś o 2/3. Czasem zdarzy mu się przespać całą noc i nie zjeść ;-)
 
Mój od dawna jakiegoś czasu nie je w nocy. Ok.18-18,30 je kaszkę na gęsto ok.22,30 wypija od 70-130 mleczka Bebiko 2R i wytrzymuje średnio z jedzeniem do 7,30 wypija wtedy tez od 60-130 mleka a potem kaszka znów na gęsto ok.9,30. Więc praktycznie mleczka mało.
 
No właśnie, a moja Nadia zaczęła jeśc tak: 19.30-20 mleko 180 ml, ok 23 - 180 ml, 2-3 - 180 ml i o 7 pobudka i ok 8 kaszka;/ Nie wiem co jej się z tym jedzeniem odkleiło, czasami jeszcze ok 5 się budzi na jedzenie...
 
reklama
Matko ale Wam zazdroszczę u nas butla o 20 (60 ml kaszki i 90 ml mleka, muszę tak dawać bo inaczej jak za dużo kaszki to rewolucje w nocy są) później po 24 (ok. 150 ml) i koło 4 (120ml) i teraz mu się odmieniło i śpi do godziny 7 a nie jak wcześniej do 6. A spać chodzi między 20-21
 
Do góry