reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe mamy

gosheek kiedyś tylko takie się gotowało przecież i nie jedna z nas na takim się wychowała smakuje inaczej niż te pospolite... brzuch go nie boli bo dziś znowu dostał kupke zrobił normalną bez wysiłku i znowy wypił mi 110ml a jak dawałam normalne to wypluwał smoka dałam niebieskie i wypił 110ml ze smakiem:)
https://www.hipernet24.pl/nowy/prodinfo.php?item_id=8652&pkt_id=&pro_id=&char_id= takie zwykłe najzwyklejsze tylko przygotowanie czaso chłonne bo 5 min. trzeba gotować
 
reklama
Ja myję w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu a wyparzam raz na 3 dni, czasami raz na tydzień... Igorkowi nic się nie dzieje więc ok
 
ja wyparzam raz dziennie a myję gorącą wodą, a wyparzam z racji tych pleśniawek co miał bo może gdzieś niedokładnie umyte a potem bakterii i pleśniawy. No ale od wsadzania piąstek równie dobrze też może mieć ;)

a mam pytanko czy każda butelkowa mama dostała już @? I ile po zakończeniu karmienia? Bo ja jestem 3 tydzień po odstawieniu Azalii i zakończeniu karmienia i nie wiem czego sie spodziewać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry