reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYDGOSZCZ- najlepsi lekarze, położne, szpitale

Tylko i wyłącznie dr. Wasilewski Zbigniew jestem młodą mamą i mialam wiele pytan na kazde odpowiedzial no i sprawdzila sie płeć :) Niesamowity lekarz już w 5 miesiacu bylam spokojna o zdrowie dziecka. To jeden z niewielu lekarzy którzy zasługują na podwyżkę ;)
 
reklama
Ja niestety nie miałam tyle szczęścia co Wy. Moje pierwsze USG odbyło się w 12 tygodniu w 2 na Kapuściskach. Wizyta nie dość że umawiana 1,5 miesiąca wcześniej odbyła się z dużym opóźnieniem, pan doktor wraz z pielęgniarą byli strasznie niemili dla mnie, dla mojej fasoli i mojego męża, który specjalnie brał urlop żeby zobaczyć naszą fasolkę. W gruncie rzeczy nawet ja jej nie widziałam, pielęgniara nie chciała oddać mi zdjęć, nic nie wytłumaczyli tylko dostawałam opieprz że dziecko się odwrócić nie chce ( jakby to była moja wina). Nie słyszałam od żadnej mamy, że USG boli, mnie niestety bolało i chciałam żeby się jak najszybciej skończyło. Po prostu żenada jak na szpital o którym krążą bardzo dobre opinie. Miałam tam rodzić ale teraz się już na to nie zdecyduje. W sumie zdjęcia dostałam do ręki z wielką łachą po rozmowie mojego męża ( który już nie wytrzymał) z dyrektorem szpitala.
 
witam ja polecam goraco dr. mariusza lisiaka bardzo dobry lekarz spokojny i wszystko wytlumaczy pierwsza ciaze do niego chodzilam i teraz juz tez jestem umowiona na wizyte:) niestety nie pracuje juz w szpitalu :no: nawet odbieral mi pierwszy porod ale to bylo przypadkiem akurat byl na dyzurze:) pozdrawiam! fantastyczny i kompetentny lekarz dba o kazda pacjentke naprawde dobrwt i warty zaufania lekarz :-)
 
cześć dziewczyny
poszukuje dobrej położnej w szpitalu im. Warmińskiego czy możecie mi polecić , bylabym wdzieczna za numer telefonu
pozdrawiam
 
Witam!jestem w 7tygodniu ciazy i puki co chodze do lekarza Dr.Dziedzoca w Fordonie ,ale słyszalam ze Dr.Wasilewski jest super jezeli moge prosic o odpowiedz ile kosztuje wizyta z usg.tak mniej wiecej:-)z gory dzieki pozdrawiam
 
Wciąż mam mieszane uczucia co do szpitala w którym mam rodzić. W Bydzi za dużego wyboru nie mamy- całe dwa szpitale. Na razie prowadzona jestem przez lekarza w Gdańsku- rewelacyjny facet.
W Bydgoszczy bardzo chciałabym mieć swoją położną przy porodzie. Czy znacie jakąś godną polecenia?
 
Hello dziewczyny!!!!! jestem z okolic BYDGOSZCZY i do porodu został mi niecały miesiac szukam położnej. Słyszałam ze położna Jolanta Sitarek jest The best ale nie mam do niej tel na kom moze ktoras z was ma ??? mozecie podać???? plisss bo nie ma za duzo czasu!!! dzieki z gory pozdrawiam moja e-mail olahub@interia.pl:cool2:
 
czesc. ja obecnie jestem w 33 tc. osobiscie bardzo polecam pania ginekolog Terese Pierzchało- Zakrzewska. Przyjmuje prywatnie na ul. Chodkiewicza :)
Jezeli ktos by chcial moge podac do iej nr kontaktowy :) prosze pisac wiadomosci. wolala bym nie udzielac takich iformacji na forum wiec podam je osobiscie jezeli ktos by chcial:)

a tak btw do lipca tego roku pracowala jako polozna w szpitalu miejsckim na kaspusciskach. bardzo duzo osob jest z niej zadowolonych. i UWAGA! ma zawsze duzo ludzi.

Wizyty u niej sa co miesaic. Bierze 130 zl za wizyte. na miejscu robi badania cytologiczne i za kazdym razem USG. Jest naprawde super!
 
reklama
Hej

ja w 100% poleca dr Skórczewskiego! Chodziłam już do wielu lekarzy i mam jakieś porównanie. Co więcej osoby, którym go poleciłam same teraz go polecają.
Wizyty są co miesiąc (4-5 tyg) Na pierwszej wizycie cytologia badanie piersi, badanie palpacyjne, usg. Potem co wizyta badanie palpacyjne i usg. Początkowo dopochwowym, potem przez powłoki brzuszne, a czasem i tak i tak (podczas badania długości szyjki w ciąży bardziej zaawansowanej). Koszt wizyty zawsze stały 150 zł. Na ktg doktor kieruje do szpitala (za darmo), robi wymaz na GBS (wiem, że nie każdy gin robi), po każdej wizycie zdjęcia, a od około 17 tygodnia zawsze wypala płytkę z nagraniem. Niesamowicie miły i kulturalny człowiek z olbrzymia wiedzą. Zawsze można do niego zadzwonić i gdy cos się dzieje przyjmuje z marszu (nawet w szpitalu). Nie naciąga na kasę (wizyty co 4-5 tyg gdy ciąża rozwija sie prawidłowo, ktg w szpitalu, płytki gratis). Dla mnie ważne było to że pracuje w szpitalu. Jest z-ca ordynatora w dwójce i jak tarfiłam do szpitala przychodził, pytał i czułam się po prostu bezpieczniej.
Dodam, że moja ciąża była bardzo trudna i pełna strachu (po poronieniu), a pan doktor zawsze mnie potrafił uspokoić. Płeć poznałam w 15 tygodniu.
pozdrawiam
 
Do góry