reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
A my znalezlismy nianie uff. Babka wydaje sie sympatyczna i ma fajne podejscie do dzieci. na dodatek jest jej to 3 dziecko z rzedu, ktorym bedzie sie opiekowac. Zaczyna zawsze od malucha i ciagnie az do wieku przedszkolnego, dzisiaj sie zegnala z poprzednim wychowankiem i az lzy ronila jak o nim opowiadala. No i mieszka 2 przecznice od nas i deklaruje sie ze sylwestry chetnie z Majka spedzi.
 
A jeszcze zastanawiam się co u Melanie, kilka dni jej nie było. Mam nadzieję, że wszystko dobrze i tylko odpoczywa przed porzuceniem Polski.
 
Cześć kochane dziewczynki ;D
Witam nowe foremeczki, dawno mnie nie było, ale czytam, czytam ;)

Nie tylko Melanie porzuca Polskę, do końca tego roku i my się wyniesiemy z Kaczogrodu O0
Zasiedlimy Anglię.


Tak narzekałyśmy na upały i proszę jakaś paskudna fala zimna nadciąga....a fee
Wszystkie dzieciaczki na fotkach piękne, przecudne.
Asioczek ślicznie wyglądasz, muszę Ci to powiedzieć :laugh:
A co do kwot dla opiekunek to jestem w szoku :o 500- 880 zł maja zarabiać? Jak ja sie opiekowałam dziećmi to o takiej kwocie mogłam pomarzyć, hehehe
 
czesc dziewczyny.
Żadko tu wchodze ale weszlam i wyczytałam ze jest tu wiecej dziewczyn z fordonuwiec musze napisac ze ja takze ;)...Ja mieszkam na Pielegniarskiej (ten nowszy blok na przeciwko "za miedza" ...Z Olka21 juz sie znamy...
Chyba zaczne tu czesciej wchodzic bo moze zaczne miec w koncu towarzyszke na spacery ;)
 
A Olke21 widzialam wczoraj :) Ale dopiero jak otworzylam forum to załapałam skąd ją znam - akurat trafiliśmy do jej kasy w sklepie :)

GeHa ty również opuszczasz ten piękny kraj ?? Kto tu zostanie same berety moherowe. A moje dziecię też antykaczkowe, żółta kaczuszka zawsze ląduje poza łóżeczkiem hmmm silne ma poglądy :)
 
Wpadam i wypadam
Walcze z papierologia
Mam nadzieje ze wytrwam

GeHa mam nadzieje ze Cie nie uraze tym co napisze. Zreszta to nie do Ciebie tylko taak. Ogolnie.

Ostatnio jestem uczulona na temat:wyjezdzam z tego kraju. A to dlatego ze ludzie ktorych znam i ktorzy wyjezdzaja w wyborach glosowali na PiS /Kaczora. I teraz nagle sie zwijaja. OBYWATELE!!!
Wczoraj gadalam z sasiadka - plakala jak to im zle i jaki to chory kraj i wyjezdzaja. A pamietam jak we wrzesniu szla do urny. Oczywiscie ona tego nie pamieta. A ja glosowalam przeciw nim i bardzo mi zalezalo aby przegrali. I przez takie kanalie mamy co mamy. Dziekujemy!!!
Ale nic to - ja sie nie zrazam. Jak juz wszyscy wyjada to beda potrzebni dobrzy fachowcy i my sie wtedy ustawimy ;D I bedzie git

Jutro po pracy jedziemy po Agatke - bardzo sie ciesze.

A jak Rybka??? Bo ja nie jestem na biezaco...
 
reklama
mkkafe

Nie uraziłaś, moje sprawa, moje zycie i moja dobra wola, że się tym z Wami podzieliłam ;). W wyborach żadnych nie uczestniczyłam i nie nigdy nie będę, mam to w ... ;D
A dobry fachowiec, mam na myśli grafika- bo to nasz działka, nigdy w tym kraju normalnie się nie ustawi :), ale to równiez pojęcie względne ;)
Pozdrawiam.
 
Do góry