reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

zdradze pare ciekawostek ktorych sie dowiedzialam na wyjezdzie, podkreslam ze sama na poczatku podchodzilam sceptycznie i moze w te nie do konca wierze ale na pewno zmienie pare rzeczy w swoim domu. po pierwsze usowam dwa czarnidla ktore namalowala moja tesciowa, nie dosc ze sa smutne to ona raczej nie slynie z czystych intencji wiec te obrazy wysylaja do nas energie negatywna, ja sama przy nich czuje sie niespokojnie, usowam okropny plakat z traviaty ktory mamy w sypialni, juz nie bedzie straszyc mnie po nocach w to miejce powiesze jakis obrazek emanujacy miloscia:) na pewno bardziej bedzie sprzyjal naszemu porzyciu. nie powinno sie kupowac uzywanych mebli bo ich przeszlosc moze niesc za soba wiele nieszczescia, portfel musi do nas pasowac i musimy czuc ze to ten bo inaczej nie bedzie w nim pieniedzy, wiec jak od kogos dostaniemy a nam sie nie podoba nie nosimy. nie mozna nosic czyis slubnych obraczek, nie mozna oszczedzac na butach , ktore musza byc mocne i wygodne, buty symbolizuja nasza droge zycia...moglam bym jeszcze wypisywac takie zabobony ale juz was nie zanudzam:)
p.s. nie nalezy tez chomikowac rzeczy, a w domu musi byc czysto, przede wszystkim podloga bo do brudnego domu aniolki nie przychodza :)
 
reklama
My tak własciwie to nie wiem czy jestesmy razem czy nie po prostu nie widywalismy sie nie bylismy ze soba az on nagle zadzwonil pewnego dnia z propozycja przeprowadzki
 
natalya..zdradz prosze wiecej szczegolow,bardzo mnie to interesuje
a ile kosztuje taki turnus ???
i co to za nauki 8)
 
tylko nie pomyslcie ze to sekta, duzo sie mowi o bogu ale podkresla sie ze kazdy ma wierzyc w swojego, nie wazne jest wyznanie. wciagnela mnie w to moja przyjaciolka ktora byla tam w zeszlym roku, organizuje to pani z bydgoszczy, ktora z pokolenia na pokolenie jest obdarzona widzeniem aury, jest rowniez psychoterapeuta i tak wspaniale potrafi rozmawiac z czlowiekiem ze dla mnie zrobila wiele dobrego. wiem ze zima ma byc jeden wyjazd ale podejzewam ze miejsca szybko beda zajete bo ludzie jada calymi rodzinami. ja teraz za tydzien placilam 680zl a zajecia byly praktycznie caly dzien, pomagaja ci znalesc problem ktory cie w czyms blokuje i pracowac nad tym, duzo pracy bylo z pozytywna energia, ludzie w kazdym przedziale wiekowym do tego wspaniala atmosfera, jak sie umawia z ta pania w bydgoszczy mozna wziasc zdjecia bliskich i wtedy tez cos o nich powie i o ich przyszlosci, z tym ze nie mowi wszystkiego, tzn nie mowi bardzo dokladnie a ja mimo wszystko ide od czasu do czasu zeby sie podladowac, dwa razy w miesiacu organizuje medytacje, pierwsza bedzie chyba po wakacjach, medytacje najczesciej sa z gongami, ich dzwiek czyni cuda, takie medytacje to 20zl a spotkanie z ta pania 50zl. ja zaufalam bo po wprowadzeniu paru jej rad kilka rzeczy zmienlo sie:) ciezko to wszystko opisac ale uwierz mi ze by cie wciagnelo:)
 
olka21 pisze:
My tak własciwie to nie wiem czy jestesmy razem czy nie po prostu nie widywalismy sie nie bylismy ze soba az on nagle zadzwonil pewnego dnia z propozycja przeprowadzki

i tak najnormalniej w swiecie sie zastanawiasz czy sie do niego nie wprowadzic?? Milosci i rodziny na takiej platformie sie nie zbuduje. Do tego potrzeba czegos jeszcze niz tylko wspolnego dziecka ::) ::) ::)
 
mkkafe pisze:
olka21 pisze:
My tak własciwie to nie wiem czy jestesmy razem czy nie po prostu nie widywalismy sie nie bylismy ze soba az on nagle zadzwonil pewnego dnia z propozycja przeprowadzki

i tak najnormalniej w swiecie sie zastanawiasz czy sie do niego nie wprowadzic?? Milosci i rodziny na takiej platformie sie nie zbuduje. Do tego potrzeba czegos jeszcze niz tylko wspolnego dziecka ::) ::) ::)
mk...z ust mi to wyjełaś ;)
 
synek mamusi
photo0161ab2.jpg

photo0251am7.jpg


tygrys w kąpieli :p
photo0202ro7.jpg

photo0201vb0.jpg

photo0200oo0.jpg


piratos samuelitos ;)
photo0203zk5.jpg

photo0204fl4.jpg


ossssssssssa
photo0259oj9.jpg
 
reklama
Do góry