reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

juz sie zregenerowala - piers- a pilam po powrocie do domu - campari - musialam meza odstresowac bo mial na glowie dzis sporo mimo urlpou - ludziska to bezczelne sa, wiecie?? i ryczaca Jagode i brojaca Agate

A gdzie foty bedziemy wklejac???
 
reklama
O tu jesteście ;)
Tak przypadkiem Was znalazłam. Mi się znowu spać nie chce ...
A spotkanko super, już czekam na kolejne ;)
 
dzien doberek!!!
my juz na nogach, ale nas zasypalo
no na fotki zrobmy osobny watek zeby ten nam nie mulil

es jak zauwazyl ze weszlysmy na inne forum, stwierdzil ze napisze do admina, zeby uwazal bo mu forum przeciazymy ;D

:o

mka- dziwisz sie dziewczynie, nei miala pewnosci ze znowu jej nei wyfruniesz ;D
aska -podaje ci swoje gg 9482363
jak spiszesz to zmaze
 
Zięć dobry i ... teściowo tysz ;)

Ale macie tempo :o

Idę robić dzieciom śniadanie, bo dopiero się obudziły ;D Ale jestem wyspana :laugh:
 
Heja.... :D

No proszę ile naskrobałyście.....pięknie dziołchy ...pięknie.... ;D

Mk biedna Jagódka......no nie dziwie się jej ze nie chciała Cie puścić...hehe, a moja Weronika jak przyszłam to już spała....ale butli też nie ruszyła....jednak po ok.20 min... obudziła sie i cycus poszedł w ruch.....ja nie wiem dlaczego ona nie chciała butli...kiedyś normalnie piła bez problemu....a teraz obidki bleeee, butla bleeee, deserki ewentualnie....a cycuś....CCCCOOOOOLLLL O0
 
dobry ;D

my lecimy na szczepienie - plasterek przeciwbólowy mamy juz na udku
teraz tylko czekmy godzinę az zadziała

lece robić wątek do zdjęć :)
paaa

acha - heej Aska, ale nas wytropiłaś,
widzę, że niedawno sie tu zarejestrowałaś, bo masz 8 postów ;)
 
Witajcie!

Wronka dzieki za linka ale mąz mnie wczoraj do kompa nie chciał już dopuścić  :police: więć piszę dopiero dziś.

Mk Jagoda sie wygłodziła bidula - ale u nas też było wielkie żarcie ok. 19,30 i potem drugi bidonik o 20,30 bo tatuch nie podał butli bo "... nie płakał to chyba głodny nie był..." ;D

Nowe forum troche dziwne bo juz sie do N przyzwyczaiłam - ale tu jest wiecej bajerów . Nie bardzo wiem gdzie tu sie swój profil ustawia????

A co do osobnego wątku na foty to ok  - możet byc.

Olji - pozwoliłam sobie twoje gg spisać  ;)

Spotkanko super - idzie karnawał więc może cos tanecznego następnym razem ::)
 
reklama
Do góry