reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

I ja się witam:)

Olka mała słodka!! i ajkie duże oczy:) co do opiekunki tez nie pomogę... u nas babcia się opeikowała Olkiem:-)

Krolcia u nas też przedszkolak zadowolony, że w końcu mógł iść do "pitkola" oby im sie żadne kryzysy nie przyplątały!!

Kasiulka, Krolcia powodzenia w szukaniu pracy, trzymam kciukasy &&&&

Fakt dzieci się sypią:) Moja psiapsiółka tez zaciążyła:) a długo się starali...

Miłego dnia:)
 
reklama
Hej!

My wrocilismy wczoraj pozno,po ogarnieciu i kapieli padlam na pyski,malo spalam :p...sobotnia impreza udana :) chyba zakonczylismy sezon dzialkowy,chociaz mam nadzieje ze jeszcze jeden weekend sie znajdzie ;)...

Rano wstalam z M po 4,wypilam herbatke,pobuszowalam w necie i zasnelam o 6 a o 7 budzik i oczu normalnie nie moglam otworzyc i tak mam do teraz,jeden wielki len ze mnie ;/.

Po lekcjach mam kolezanke Wiki ze szkoly,na obiad zazyczyly sobie spagethi takze luzik z wymyslaniem dzisiaj ;) a teraz ide troche ogarnac półki bo nie ogarniam hehe...
 
hello

u nas przedszkole ok, zadnych kosztow nie mam, standardowo czesne+ stawka i raz na rok 45zł za wyprawke plastyczna.

u nas dzisiaj 5 miesiecy i drugi zabek :)

a mi sie pojawil plan otwarcia drugiej dzialalnosci tylko tym razem musze miec dotacje i ciezko mi sie za to zabrac, musze poszukac kogos kto sie tym zajmuje :) (urzad pracy odpada bo ja pracujaca)
 
Witajcie..... za szukających pracy kciuki zaciskam.... sama jestem na tym etapie :-( bo zima mam bardzo dużo czasu!

Dziecko mi dziś cały wieczór płacze, że mam ja wypisać z basenu bo nie chce chodzić - ręce opadają! W pierwszej klasie była zachwycona, w drugiej zmienili im basen i od razu dostała wstrętu :( Będzie ciężko!
 
Hej!

Pogoda dzisiaj masakryczna :/ glowa cmi :( czulam ze bedzie padac,wieczorkiem wciagnelam pranie do domu ;)...
Zebranie dzisiaj mam i znowu 2h siedzenia i pusty portfel,chyba go w ogole nie wezme hehe.

Iza wspolczuje i trzymam kciukasy za pozytywne rozwiazenie &&&&
 
Hejka
Pogoda do doopy.

Ja też dziś na zebranie do młodszego. U starszego wiem, że dodatkowe 240 zł pójdzie. Szok. U małego pewnie nieco mniej...ale myślę że 400 zł pęknie:baffled:.

Iza a może spróbuj się ogłosić w przedszkolach, że zdjęcia porobisz dzieciakom? W naszym przedszkolu robi gościu z fordonu(a częściej jego pracownice) Fotki są prześliczne! Ale są przedszkola(np byłe szwagierki córki) gdzie zdjęcia to takie..usiądź, uśmiechnij się, następny, usiądź uśmiechnij się, następny. Zero duszy, tego czegoś w tym zdjęciu. Ot Parawan z tłem i jakaś rzecz, krzesełko, autko itp. Zupełnie nie ładne te fotki. Rodzice są w stanie naprawdę spore pieniądze dać za ładna fotkę dziecka.:tak:
 
Hej!

Co tu tak cicho hee??!!

Ale rano zimnica byla brrrr a ja jeszcze w mokrych balerinach sie wybralam,bo mi od wczoraj nie wyschly i normlanie az mnie trzeslo ;/...ogolnie pogoda do bani.

Wczoraj po zebraniu sie wysiedzialysmy szok ale odziwo tylko uberpieczenie wolali i drobiazgi a na nast.w pazdzierniku dopiero reszta kasy pojdzie ;/
Popoludniu tesciowka ma ur wiec wypada isc na kawe i ciacho :)

Karola super sweterki robisz...wczoraj siedzialam z Wiki i jak juz pisalam nie moglam sie napatrzec :) super super super!!!
 
Hejka

My udupieni w domu:-(. Znaczy konkretniej ja i Daniel.
W nocy z gorączka i płaczem, że go ucho boli. Zaliczyliśmy już lekarza no i siedzimy z antybiotykiem

Siadam dopiero do kawki.:tak:

Znowu muszę prosić kogoś o pomoc przy Mateusza przedszkolu. Do tyłka takie bycie samemu.

Kasia dzięki;-) ale kucyk nie wyszedł idealnie jakby chciała:no:. Cóż liczyłam się z tym. To mały sweterek, więc powierzchnia oczek mocno ograniczona.
 
reklama
U nas też własnie temperatura sie pokazała, więc jutro ze szkoły nici :-(
Musze zakupić kolejny termometr, nie ma to jak rtęciowe one były niezawodne !

Z milszych wieści to córcia dostała się na Uniwersytet Dziecięcy w UTP i zadowolona.

Tak ogólnie to byle do wiosny :p
 
Do góry