reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hi:)

co za lipna pogoda...

Olas kaszel i katar. Ale samopoczucie dobre i osłuchowo ok wiec chodzi do pitkola.. ale po weekendzie był kryzys i uczepił się dzisiaj nogi D i płakał.... Męzus mówił, że mu aż gardło ścisneło bo Olas do niego "tatus kocham Cie, nie zostawiaj mnie" .. oby to chwilowe bo w przyszłym tyg D wykeżdza i ja Olka bede zwoziła...

Krolcia WOW!!! jakie cuda! trzeba miec pewnei cierpliwośc do takiego dziergania... pozdzwiam i zazdraszczam umiejętności

Zdrowia dla dzieciaków i dla Was... mi by się też przydało bo nos zapchany, w kościach łamie i ogólnei samopoczucie bleee
 
ble ble ble co za dzień buuuu maruda jestem
Krolcia zdolniacha z Ciebie :-) Ja nie mam żadnych zdolności nic a nic zupełnie nic nie potrafię :-)
 
Hej!

To i ja sie dolącze co za pogoda masakryczna :/:/:/...trzeci raz juz dzisiaj wlosy prostuje wrrrr.

Rano zaliczylam sad,bo bylam swiadkiem u kumpeli,w sumie sprawa mnie nie dotyczyla ale ze sprawy rozwodowej adwokatka sobie wziela tych samych swiadkow wiec musialam,w lipcu nie bylam,chcieli mnie ukarac kara grzywny wiec teraz sie stawilam musowo i mowie ze odmawiam zeznan bo nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie a sedzina mi pytania zadawala przez 15min,myslalam ze padne a ja tylko nie wiem albo nie...jak wyszlam z sali to az sie poryczalam,nerwy puscily ;(...

Wczoraj tez sie wkurzylam,zreszta kiedy ja sie nie wkurzam :p,Wika dostala 1 z plastyki za znaki drogowe ktore robilil wklasne po czym pani je zbierala bo mieli skonczyc po weekendzie a wiki znaczki zginely i kolegi z lawki tez i wina kurde dzieci,myslalam ze rozszarpie...

Gosia az mi lzy sie zakrecily ;(...
 
Witam slonecznie :)

Noc u nas do d**y,po pierwsze Mati krtaniówla a ja nie spalam z bólu zebów,rozrywa mi cala lewa strone,piecze,nie wiem co to,nawet palca wsadzic do nosa albo jak dotkne zatoki,nie wspomne o uchu masakra :((((..teramin na nfz za dobry miesiac ale podejde do tego mojego co kiedys chodzilam bo teraz przyjmuje tylko prywatnie.ale musze,niech zerknie bo nie wytrzymam...
 
Hej :)
odświeżam szafę na zimę i postanowiałm posprzedawać masę ubranek, bucików, kurtek, czapek po mojej Viki

wszytsko wystawiam na tablicy - zapraszam - może jakaś mama 2latki znajdzie coś dla swojej córci

ubranka Viki nosiła w okresie 1-2 latka - oczywiście jak ktoś zainteresowany mogę przesłać dokładne wymiary

na razie buty i kilka kurtek- ale do obfotografowania mam masę bluzek, spodni, sukienek:)

zapraszam:)

http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/p9l3/

ps.też nienawidzę takiej pogody:(((( - choć dziś o dziwo słoneczko:)
 
Ostatnia edycja:
krolcia - wow-copy.jpg

ble ble ble co za dzień buuuu maruda jestem
Krolcia zdolniacha z Ciebie :-) Ja nie mam żadnych zdolności nic a nic zupełnie nic nie potrafię :-)

zarąbiście tańczysz salse !!!! :-)

kasiula - zdrowka i mniej nerwow zycze :*

a ja jak zwykle sajgon ;) teraz znow ogarniamy tydzien bliskości ktory juz w październiku :) pelno roboty az nie wiem za co sie zabrać...
ciesze sie z jogi na ktora chodzę bo mnie trochę wycisza:)
 

Załączniki

  • wow-copy.jpg
    wow-copy.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 16
Moje dziecko dziś zapisało się na Hip-Hop i spodobało się, więc będziemy 2 razy w tygodniu jeździć :-) W wakacje jak chodziła na półkolonie z konikami to tam też mieli godzine dziennie tego tańca i bardzo prosiła aby ją wypisać a dziś proszę.... Prawdziwa kobieta mi rośnie :-p

Pogoda dziś fajniutka, oby jutro była podobna!!!
 
reklama
Do góry