reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej;)

Iza z kapusta boczkiem i białym twarogiem mmm:-)

Mój Tymek wczoraj wrócił z weekendowego turnieju Dayna Cup w Starogardzie Gdańskim.

Ogólnie były dwa roczniki jego grupa grała z rok starsszymi i na 21 miejsc zajeli 15 ...szału nie ma ale tez tragedii :tak:
Dostał medal tak czy tak i wspomnienia bezcenne...wrócił zmęczony ale zadowolony;)
 
reklama
Hejka;-)
Dzisiaj kolejny dzień w pracy...o ile to pracą można nazwać. Raczej fucha jak się okazało:-(. Na miesiąc, może trochę dłużej. Zobaczymy. Praca przy maszynie do szycia. Ciężko trochę, bo zgarbiony człowiek, non stop w jednej pozycji, ale ujdzie.
Miałam nadzieję jak się odezwali, że może uda się zahaczyć na dłużej, ale tu tyko potrzebują na chwilę. Mają większe zlecenie i tylko na to zlecenie potrzebują do pracy. No trudno.


Witam Cię Sali.;-)

Krawcowa z zawodu ??

Witaj Salinko :) Fajnie, że wróciłaś :tak:

Dziewczyny wiecie, że jestem noga kuchenną i dlatego poszukuje fajnych pomysłów na jednogarnkowe obiady ;-)
Dziś mnie naszło na tarte ziemniaczaną, może robicie i macie sprawdzony oczywiście łatwy przepisik :zawstydzona/y:

ja sobie fundnelam robota wszechstronnie uzdolnione ktory robi za mnie :) i nagle spodobalo mi sie robienie obiadow hehe

zapraszam Was na TB duzo atrakcji dla dzieci i dla Was przygotowaliśmy, wszystko jest bezplatne wystarczy przedzwonic i sie umowić co Was interesuje.

Start - Tydzień Bliskości 2012
 
Aguś mi nawet robot nie pomoże :p
Uwierz mi, że pomoże:-). Ja nie lubie gotować i przez to pewnie też nie umiem, ale odkąd mam magicznego robota, to życie stało się piękniejsze heheh. Tak jak Aga pisze mnóstwo przepisów, sam wszystko robi no i czasowo rewelka:-)Witam:-)Zimno mi....jak ja nie lubie jak jest zimno brrrrr.sali witaj i gratulacje dla synka:-)krolcia...no jestem pod wrażeniem Twoich zdolności:-) i zazdroszczę zawsze chciałam umieć szyć albo robić jakieś cuda na drutach ale niestety talentu u mnie brak:-(olka...śliczne zdjęcia:-)No to tyle dziś...czas się za robotę brać :-(
 
Dziewczyny sorki, ale w pracy coś mi bb szwankuje wszystko mi się zlewa i edytować nie mogę. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest bo w okienku post wygląda ok, a jak zrobie zapisz to wszystko jednym ciągiem :wściekła/y:
 
Halo, Halo :)

Miałam małe "postojowe" od forum i w ogóle neta bo w robocie przez ostatnie 2 tyg taki zabiżdżaj, że hej. Zwaliła nam sie kontrola z Państwowej Inspekcji Pracy i wiadomo niby wszytsko ok ale wszyscy "na rzęsach". No ale juz po kontroli wiec luźniej:)

Aga, Wronka o jakim Wy cudnym robocie piszecie??? prosze wiecej szczegołów!! Przydałoby mi sie takei cudo. Generalnie lubei gotowac i ponoc dobrze mi idzie ale te gary po... a jak tu wrzucamy i cyk, myk samo sie robi wiec moze jest tez i nadzieja na ograniczenie sprzatania i zyskania wiecej czasu:)

Sali noo witamy:) Gratki dla Tymka:) i widze, ze Tobei to w domu sportowiec rośnie i mała modelka:)

U nas chorobowo było i Olas kiblował w domu od środy ale dzisiaj juz poszedł. Ja tez kaszlac i zasmarkana no ale taka pora roku wiec nie ma sie co dziwic :baffled:

Doczytałam o tych kluchach... juz mnie skręca!! Uwielbiam:-)
 
Wy tu o kluchach a ja trzeci dzień na diecie i już mnie skręca bo na drugie śniadanko jeszcze godzinę musze poczekać :(Gosiek współczuje inspekcji z PIP-u ja kiedyś miałam z US :-). Co do robota, nie wiem o jakim piszę Aga ale ja polecam i kocham miłością absolutną mojego Thermomix-a. Można robić ciasto na chlebek, pizzę, wszelkiego rodzaju zupy, gotowanie na parze, desery, konfitury, dżemy, gorącą czekoladę, cappuciino, różne rózniaste napoje zimne ciepłe a nawet drinki:-). Przepisów pełno:-)
 
reklama
Wronka!! że co ta maszyna robi???!!! takie cuda!!! zaraz ja googluje ale boje sie, że mnei cena zabije! Moze pod choinke dostane:p

edit: tak jak myslałam... cena mnei zabiła... chyba pozostane przy własnorecznym pichceniu i zmywaniu... :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry