reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Dziewczyny fakt, cena powala. Mnie też powaliła na kolana i na pokaz poszłam z nastawieniem "obejrzeć mogę ale nic nie kupuje". Po prezentacji jak zobaczyłam ile to cudo potrafi i jakie dobre rzeczy robi thermomix był już mój. Naprawde duża oszczędność czasu i aż się gotować chce. Mój mąż szczęśliwy bo w końcu miał obiad codziennie hehehe i nawet piec zaczęłam bo wszystkie ciasta wychodzą, a nawet torty dzieciakom na urodziny sama robie:-)No jakieś słoneczko dzisiaj, nawet aż tak zimno nie jest. Mimo wszystko i tak wolę lato...ech
 
reklama
Olka tez bym nie dała rady zanurzyć dziecko pod wodę ;)

Mnie by to nie przekonało ale pewnie z braku miejsca na takie cos a przede wysztkim z braku kasy...no i ja kocham gotowac ,dotykac mieszac a tak co to za przyjemnosc z gotowania powrzucać i sie samo robi...ale dla kogos zapracowanego to fakt super sprawa...ja bym jedynie ciasta w tym robiła bo co do ciast to jestem antytalent ale to moze dlatego ze ja ze słodkosci to wole schabowego haha


zima nadchodzi!!;/własnie mówią ze styczen i luty cieplejszy bedzie po 25 pazdziernika do 10 listopada ma byc cieplo...grudzien deszczowy styczen sniezny...a luty cieply i deszczowy...wiec mi pasuje hehe
 
Ostatnia edycja:
Hi:)

nie no cudo to to napewno jest ale cena tez cudna... jak dla mnie dużo za dużo. Nawet opcja "na raty" mnie nei przekonuje. A i niestety na nadmiar miejsca nie narzekam więc nie miałabym gdzie schowac taki kombajn:) ale dziewczyny i tak Wam zazdroszczę sprzęciora:)

Sali jak dla mnie to całą zime może być ciepło:) oo nawet tak jak teraz za oknem czyli słoneczko i przyjemnie:) ale pewnie z lekkim chłodem przebujamy si edo końca grudnai a poźniej jak nas zmrozi to potrzyma do końca kwietnia...
 
thermo i tak najtanszy ze wszystkich dostepnych tego typu sprzetow, bo jest jeden za 5500 a drugi za 6000 :D

wlasnie u mnie thermo zajmuje malo miejsca bo to jeden sprzet wiec moglam cala szafe wywalic (mikser/parowar/maszynke do miesa/ mlynek do kawy/ maszynke do lodow) bo to wszystko mam w jednym

raty place po 130zł wiec nie odczuwam tego strasznie a jest jeszcze nizsza opcja 100zł miesiecznie :)

ja lubialabym gotowac jakbym miala na to czas, a tak to szukam jak najszybszych rozwiazan zeby dac chlopakom cokolwiek do jedzenia a nie mrozonki czy dania z dowozem ;) hihihi

maz dowiedzial sie ze kupilam jak juz sprzet stal w domu, w pierwszej chwili zrobil wielkie oczy ale zaraz zaserwowalam mu kilka pysznosci to stwierdzil ze dobry zakup, nawet sam mimo ze go w kuchni daaaaaaaawno nie widzieli sie pobawil :D hehe

ja licze ze ta pogoda bedzie ladna bo juz mam dosc zimna ... brrrr...

jest juz cala rozpiska zajec dla rodzicow i dzieci na Tydzien bliskosci , zapisujcie sie bo warto skozystac
Start - Tydzień Bliskości 2012
 
Olka Gratulacje dla dzielnej Gwiazdeczki!!!

Kolejny raz mogę się podpisać pod Salinką :tak: Nawet raty mnie nie interesują bo mogłabym je na inny cel przeznaczyć jakby kasa była ;-) Aktualnie jestem na etapie szukania pracy a nie wydawania :-(

Ciepła zima też mnie nie zadowala, zima musi być zimno :-p już czekam aby czapeczkę na łepetynę wsadzić bo uwielbiam :-D

Mam chyba ostatnio okres na NIE jak widać :confused:

Miłego dnia!
 
Hej!

Oo widze ze produkcja ruszyla :-p dzieki thermomix hehe...nie no super maszynka,cena tez rewelacja jakby mi ktos dal w prezencie hmm czemu nie zawsze sie przyda ;-)...

A ja na obiad dzisiaj zrobilam kluchy :-)

Aga masz juz dosc zimna brrrr to dopiero początek :-p.

Iza zakladaj czape i tyle,po co marznac...

Karola wlasnie myslalam ze nawet jakos malo Cie widac na fb..

A mnie wyjatkowo ta pogoda dobija,drugi dzien mam taki zlew na wszystko ze az sama sie nie poznaje a jestem przed @ wiec łooo losie co sie ze mna dzieje...nie wiem,nie wiem gorzej jak sie nazbiera i wybuchne :-p...moj zab zakonczony a dzisiaj za to z Wiki do dentysty,jak to bedzie zobaczymy bo do "nowej" pani idziemy.

Co do pogody jak dla mnie lato to lato a zima to zima:-p...
 
Ostatnia edycja:
znajoma dostala TM na slub i ma go w .... piwnicy :/

wiem ze to poczatek a ja juz mam dosc, wkurza mnie to ubieranie , brak dzialki, ryzyko infekcji wszelakich .... ja chce juz maj :p

mlodszy po szczepieniu dzisiaj - maaaaaaaaarudny jak nie wiem, mam nadzieje ze w nocy mi nie da popalic...

do tego dzisiaj na zajeciach z piłki jak bylam z adamem rozwalilam reke, jakis guzek mi sie zrobil , boli i nie mam sily dzwignac w dodatku prawa reka .... :/
 
Hej


Aga
ałaaa to musiało boleć...;/

Ja wczoraj zrobiłam generalne porzadki w kuchni łacznie z myciem okien...dzisiaj za dzieci pokój sie biore.

Jutro mamy 10 rocznice ślubu a ja żadnych pomysłów na ten dzien;/
Z dwójką dzieci cięzko o jakieś plany i pewnie spędzimy ten dzien w czwórkę...w końcu to tez takjakby ich świeto hehe;)
 
reklama
Hej!

Zimnica dzisiaj ;/ ale dobrze ze nie wieje(jeszcze)...

Wczoraj po dentyscie,zab wyrwany,Wiki spoko tylko troche opuchniete,wiadomo...sie okazalo ze staly juz wychodzi i pchal jakos dziwnie tego mleczaka ze pol w dziaslo weszlo a drugie pol na zewnatrz;/ ale wazne ze juz go nie ma...pani bardzo sympatyczna,gabinet tez fajny takze polecam jakby co :)!

Aga,ałaaaa :( jak reka dzisiaj ??

Iza czape chyba dzisiaj juz ubralas..??

Sali jaką czwórke,ja tam piatke widze :-p...wiesz,ze ja tam zawsze sluze pomoca wiec jakby co to wal...romantyczny wieczor z D nu nu nu :-p:-)...

Karola jak tam u Ciebie???
 
Do góry