reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
I ja się witam:)

Zapierdziel w pracy to mało czasu na neta.

Sali noo prosze jaki mąż:) no skarb:) i temat dentystyczny.. brr ja czekam na rwanei cholernej ósemki...

Iza a Ty po receptkę na leki chodzisz do endokrynologa? mi jak się kończa to ide do przychodni i tam mi wypisuję. Do engo chodze prywatnie wiec bym zbankrutowała gdybym po recepte miała isc i bulic kase.

U nas zdrowotnie juz lepiej. Olas od 6 tyg mial kasze. Okaząło sie że to cos wirusowego. Dostaje inne leki, inhalujemy sie i zaczynam widziec poprawe. I całe szczescie bo myslalam ze dziecko płuca wypluje
 
Słoneczko od rana :-)

Goosiek ja z natury nie chodzę do lekarzy za kasę ;-) jak można jeszcze za darmochę to idę bo różnicy w leczeniu i tak nie ma. Chodzę do bardzo miłego i dobrego lekarza raz na rok i tak się za mną stęsknił, że tym razem mam przyjść już za pół roku :-( Daje mi skierowanie na badania i recepte. Jak się leki skończą to oczywiście do przychodni, ale tu już na badanie krwi nie dają skierowania. Do jakiego Ty chodzisz?
 
Aaa no tak Iza jak skierowanie na badania to trzeba iśc. Ja myślalam, ze Ty tylko po receptę:) Ja chodze do Kamińskiego prywatnie. Właściwie teraz raz na rok wiec jakoś mnei ten wydatek po kieszeni nie szarpie. Aczkolwiek jak dla mnie mega fachowiec. Przy niedoczynności tarczycy i dobrze ustawionych lekach zaszłam w ciąże odrazu i wszystko przez całą ciąże przebiegało super a przy niediczynności to różnei może byc:)

Ja to w ogóle nie lubie chodzić do lekarzy brrrr
 
Też chodzę do Kamińskiego, fajny facet - choć powiedział mi wczoraj, że mam schudnąć ;-) Wcześniej chodziłam kilka lat do Medica i żałuje, że tak późno zmieniłam lekarza :tak:
 
Hej hej...witam sie popoludniowo i nadal slonecznie a ponoc mialo padac...Dzieciaki moje jedno smarka i kaszel suchy a drugie tylko kaszel...Wika zostala dzisiaj w domu wole ja przetrzymac kilka dni a jutro maja skrocone lekcje do 10.15,w poniedzialek calkiem wolny takze witaminy i syropy i mam nadzieje ze nie bedzie tak zle ale tance nie odpusci wiec na 17 idziemy ;-) ...pozniej sie z bratowa umowilam bo bratanek jutro wyjezdz,Londyn city,dola ma,jeden synus,jej oczko w glowie :-(...



Zapraszam
http://www.wroc-avon.pl/katalog-avon-152013/
 
reklama
Uuuuuuuuuuuu Olka nie fajnie :-(

Moje dziecko dzis biega w czapce w domu ;-) i czeka na mrozy! Dzięki Karolcia!

4gfv.jpg
 
Do góry