reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kaaasiulka mam nadaieje ze przejdzid
Zakrapiam mu sola fizjologiczna nosek i ukladam mokra pieluszke tetrowa na grzejniku by nawilzyc troche powoetrze
Karmie piersia, momentami mega ciezko bo mlody gryzie ale dajemy rade, chcialabym dlugo karmic
A jak u Ciebie?
Jak tata?
 
reklama
Halooooooo a gdzie reszta dziewczyn???!!!

Powiem tak,ja Wiki karmilam 3,9 miesiecy a Mata tylko 2 miesiace...

Tata raz lepiej raz gorzej...zalezy od dnia....jezdzimy do kontroli co 2tyg,teraz lekarz powiedzial ze goi sie cud miod malina i pomyslec ze od poczatku to ja zmieniam opatrunki he ;-) wiec jakby ktos cos kiedys potrzebowal,tfu tfu tfu,to polecam sie na przyszlosc...
 
Witam witam
Ja sobie zrobiłam wolne od komputera przez to długie wolne:-D Świeta święta i po. Ja się już cieszyłam że się skonczyło bo straciłam poczucie czasu i zupełnie się nie orientowałam jaki jest dzien tygodnia. U nas po staremu wszystko w miarę ok ale niestety musze iść z F do szpitala bo straszne go bolała głowa i dostaliśmy skierowanie na diagnostykę:baffled: Nie muszę chyba pisać jak się boję.
Kasiulka ty niedługo będziesz jak dyplomowana pielęgniarka. Dobrze że już tata w domu.
Aqulka jak Robsonek????

Pozdrawiam wszystkie serdecznie
 
Mucha moj Robsonik ciagle cycka
Dzisiaj caly dzien na cycku wisi i co najgorsze ze ciagle jeee
Ja juz nie wiem czy sie nie najada czy co? Mleko mi leci i to sporo a on jakis niespokojny i marudny
 
Ojjj Mucha ciekawe co sie dzieje....kiedy szpital??

Wichura troche odpuszcza,ja ledwo zyje w nocy to osttanie dwie noce masakra przy starych oknach :no::szok: dzieciaki sie nawet budzily....a ja to myslalam ze zawalu dostane doslownie....Ogolnie to jakas jestem leniwa ostatnio :szok: nie wyobrazacie sobie :no:....wczoraj w kosciele przygotowania do Komuni trwaja mimo ze to dopiero 31 maja,wiem ze zleci ale....ksiadz szaleje za bardzo :confused:.

Agulqa_b to ci maly glodomorek hehe....a tak wsio ok?? No ja tak z Wiki mialam non stop na cycu wrrr.

Kuzynka dzisaj ma ktg bo cos chlopaki sie nerwowe zrobili,przybrali troche ostatnio i maja po 2,3 a termin ma dopiero na 20 lutego ale cos czuje ze i tak szybciej bedzie ;-)

Milego dnia!!!
 
Hejka

Oj wichura nieziemska! Ja zbierałam wczoraj doniczki z osiedla, które mi wywiało z balkonu. Były dobrze zabezpieczone a jednak wiatr był silniejszy.

Kasia nieźle sobie radzisz!

Mucha nie wyobrażam sobie nawet co czujesz! oby to jakieś wzrostowe problemy tylko były.

Agulqa może masz pierwszy kryzys laktacyjny. Pierś musi się dostosować do potrzeb malucha. Mleko jest ale może za mało treściwe już i musi się Twój organizm przestawić na coraz większe potrzeby malucha a to trochę trwa. Spokojnie, przejdzie. O ile możesz, nie jest młody uczulony czy jak, to na to, żeby mleko było treściwsze to pomagają jogurty, maślanki, twaróg i tym podobne rzeczy. Pamiętam jak wmuszałam je w siebie, jak mnie nastraszyli, że Daniel za mało przybrał po pierwszych 2 tygodniach. Przytył wówczas niespełna 200 gram. Po nafaszerowaniu się nabiałem, aż do obrzygania niemal, w kolejnych 4 tygodniach dorobił sobie cały kilogram kochanego ciałka!:-D:tak:


Maluch w przedszkolu. Starszy do szkoły na 10.
Jutro zebranie mam w szkole. Ciekawe co tam ciekawego powiedzą. To półrocze już!!! Tragedia! jak czas zaiwania!
 
kaaasiulka wszystko ok. mały zdrowy, je ładnie ogólnie, śpi dużo. tylko ok 3 w nocy mu się gadanie załącza ;p
dziś planuje w dzień go trochę przetrzymać by w nocy ładnie spał, a nie z przerwą 2h o 3 ;)

krolcia kryzys laktacyjny to ja już miałam, a nawet dwa ;) najpierw tak mnie pogryzł, że płakałam z bólu przy karmieniu, a kilka dni temu zrobił się zastój w prawej piersi i tak bolała, że nie mogłam ręką ruszyć. na szczęście masaże i gorące kąpiele i okłady dały radę. teraz mam laktator więc jest lepiej. dzięki za podpowiedź :) na pewno skorzystam, mały póki co żadnych uczuleń nie ma więc spróbuję, bo nie chce na modyfikowane przechodzić.

u nas też ostatnie kilka dni takie wichury, że hoho.. spać nie mogłam tak wiało. na szczęście dziś jakby troszkę ciszej.

miłego dnia!
 
Hej
Co tam słychać?

Daniel znowu szczeka. Mam jednak nadzieję, ze uda nam się tym razem samemu dojść do ładu. Póki co syropy widzę zaczynają dawać efekt. No i dojrzałam chyba do decyzji kupna machiny do nebulizacji.:dry: Przy płucach pomogło i widać było poprawę w kaszlach niemal po pierwszym użyciu, więc chyba jednak warto. Chociażby do nawilżania gardła sama solą podczas kaszlu. Przy chorobie przychodnia wypożycza sprzęt ale tak, żeby samemu sobie coś podać to nie ma.

Tydzień zabiegany znowu. A to zebranie, a to w przedszkolu coś tam, objazd Bydzi w celu wyszukania strojów dla chłopaków na bale. Daniel już z głowy, już po. Jeszcze Mateusz został. Wczoraj zarezerwowaliśmy w końcu strój w wypożyczalni, bo ceny nowych czy nawet używanych to kosmos jakiś. Oczywiście nie mogło być inaczej jak to, że w domu mam Gwiezdne wojny:-D. Jeden po ciemnej stronie mocy drugi po tej jasnej he he:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej...u nas po staremu,powoli jakos do przodu. Zabiegana ciagle...

Zdrowka dla Daniela!!!

Ja mam Wiki tez z głowy bo chce isc w tym samym co rok temu a Mati nie wiem niby Superman o ile uda mi sie dostac (szukam w lumpie i komisie) jak znajde cos innego to wezme co kolwiek ale ogolnie taka bieda w tym roku ze strojami jesli chodzi o chlopakow....
 
Do góry