reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Pogoda rewelacyjna, dziś spacerowalismy od 10 do 20, zrobilismy około 20 km i zaliczyliśmy Śnieżkę :-) Jutro pewnie z łóżek nie wstaniemy :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mucha ,dzieki za info:)
A tel.moze masz??? Znalazlam w necie komorkowy ale nie wiem czy to ten...jak masz napisz mi priv.

Iza,ulaala ale kilometrowke zrobiliscie,a jak wczoraj bylo,daliscie rade wstac??

Za oknem normalnie....wczoraj na galotach w basenie a dzisiaj dlugie spodnie,bluzy i nawet kurtki,szok...mam nadzieje ze te upaly od piatku sie sprawdza
 
Dziewczyny przyznać się, która grzebała przy pogodzie, he?!?!?
Oszaleć można!! Te skoki temperatur mnie dobiją:wściekła/y:

Iza wow ale "pospacerowaliście":-) ja też uwielbiam takie wycieczki piesze ale mój D to by pewnie kopyta wyciągnął przy 5km:-D

Kasiula to mają być jakieś upały??? uu oby się sprawdziło. Mam czwartek i piątek wolny i śmigamy na Kaszuby więc byłoby miło gdyby nie lało i było w miarę ciepło:tak:
 
my jutro smigamy do darlowa na urlopik i tez przydalaby sie pogoda ale zapowiedzi nie sa wcale takie fajne... zobaczymy oby nie lalo co by w domu sie nie kisic...
 
Machamy!!!
Wczoraj kolejne dwa piekne miejsca zdobyte :-) mięsnie dopiero dzis dały nam znac o sobie więc dziś spacerkiem w dół do centrum około 2,2 km, gorzej będzie z powrotem, ale za to widoki z okna powalają. Pierwszego dnia myslałam, że nad morze pojechalismy bo taki cudo nam sie ukazało za oknem:

widokwl.jpg


Pod tymi chmurami jest Karpacz dolny :)

Pierwszy raz będąc w górach mamy poparzenia słoneczne i trzeba było balsam zakupić ;)
Ooooo słoneczko wyszło to zmykamy!
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Piknie Izka piknie:)))

Mucha,dodzwonilam sie pod ten nr co mam...przyjmuje tylko w poniedzialki od 15stej;/,mam przyjechac z marszu i tyle,tez tak bylas???

Aga milego wypadu:) trzymam kciuki za pogode!

Aaa pogoda bedzie,musi byc!!!
 
Ja byłam w Optomedzie na Gdańskiej tel 523287176 i tam przyjmuje w środy. PAni nas umówiła i czekaliśmy jakieś trzy tygodnie. Jak masz przyjechać z marszu to pewnie w to drugie miejsce na Przyjazną.

Ja też tzrymam kciuki za pogodę bo jak ja nie przepadam za latem tak teraz to już bym się z chęcią pogrzała w słonku
 
reklama
Do góry