reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Pytałam o dr Wasilewskiego, by potwierdzić mój dobry wybór :)
Goosiek a miałas robiona cytologię? Na ktorej wizycie? W którym tygodniu lekarz podał płeć dziecka? Chyba dr nie pracuję już w żadnym szpitalu?
 
reklama
Witajcie!
Bawilismy się kilka dni w Grzybowie i choc dziecko wróciło z 38,5 stopniami to wyjazd udany i już planujemy kolejny :tak:

Byłam u dr Wasilewskiego w 20tyg i w pierwszej sekundzie bezbłędnie podał płeć dziecka :-)
 
Mag81 cytologi nie miałam robionej. Do dr Wasilewskiego trafiłam w 8tc. A płeć poznałm w 13/14tc:D:D no ale mój synuś był tak skory do pokazywania klejnotów, że jak pokazał się obraz usg to ja sama zapytałm "a co tam jest między nogami":D a dr na to "tak tak oto synuś w pełnej okazałości":D
 
Hmmm, myślałam, że cytologia jest niezbędna w ciąży... To znaczy, że tylko USG? Żadnych badań na fotelu?
Ja kolejne USG mam w 13 t.c. (teraz 10 t.c.) ponoć można już będzie zobaczyć płeć. Ponoć dr jest w tym bdb. :)
 
Mag81 tfu tfu przejęzyczenie!! Oczywiście, że miałam cytologię!!! Badania na fotelu + usg 3/4D co wizytę. Dodatkowo 3 razy płytka z nagraniem malucha:)
 
Witam nowe mamusie na forum :-D i życzę spokojnych 9 miesięcy. Ja już myślami jestem na wakacjach a ciałem w domu :-D.
Izka najważniejsze że wakacje udane a temperatura cóż...mam nadzieję że młoda wyzdrowieje szybko, bo w taką pogodę gorączka to koszmar.
Co do cytologii i lekarzy to się nie wypowiadam bo nie pamietam szczerze już co było kiedy, to już tyle czasu.
Wszystkim wakacjującym, odpoczywającym i innym życzę najlepszego
 
reklama
Też uważam, że fajny, wiele osób mówi, że dobry, ciepły człowiek i profesjonalista..
Jest teraz na urlopie i myślę, by podejrzeć dziecko gdzieś u gina w Fordonie. Słyszałam, że Dziedzic też dobry..
 
Do góry