reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam się :-)

poczytalam, że pisałyście o śneigu i zaraz zerknęłam w prognozę pogody ale póki co nic nei zapowiadają... chciaż ja wolałabym śnieg niż deszczowa chlapę... może w końcu w tym orku uda się wystawić sanki z piwnicy bo w zeszłym to my za dużo nei pojeździliśmy:no:

Moje dziecko skończyło przedwczoraj 2 latka a ja sie zastanawiam kiedy to zleciało:szok:

Z uwagi na to, że się zasiedziałam w domu i spodnei zaczynają uciskać w brzuch postanowiłam sie zapisac na Zumbę:D:D Czy któras z mamuś z Fordonu ma tez ochotę zapisac sie i poskakać??? Wiadomo "w kupie" raźniej:tak: Napisałam już na priv do Wronki bo ona wspomniała, ze chodzi. Jestem ciekawa czy nadal skacze na zajęciach:) Ja chce chodzić od listopada:):) to co są jakies chętne na wygibasy ze mna:-p

Tak poza tym przy tej jesiennej aurze życze zdrówka dla Was i dzieciaczków:)
 
ale ziiiiimno, objazdowka zakupowa po iescie i marketach zaliczona... chwila przerwy i zabieram sie za porządki. jutro do poludnia cmentarze a potem gotowanko na niedzielna impreze urodzinowa:p
 
No zimno,zimno...jak mi juz zimno to szalu nie ma;/.

Sezon smarkania uwazam za otwarty,Mati dziwnie sapal w nocy,myslalam ze ma goraczek ale jednak nie,za to nos zapchany...

Gosia,czas leeeeci...mi przy jednym dziecku mniej ale przy dwojce masakra,zdecydowanie za szybko;/...a nam lat ubywa haha.

Glos na Jasia polecial:)

Dzisiaj godzine dluzej spimi i sie zastanawiam jak tu malego przestawic bo wstaje po 6 to teraz bedzie mi wstawal o 5:no:
 
Helołłłłłłłłł!!!

A Wy gdzie??? Pod kocykiem,pod kolderka hehe...???

Konczy sie ten dzien,syn mnie zaskoczyl po zawsze skoro swit wstaje a dzisiaj 7.15 nowego czasu,zobaczymy jak jutro bedzie;),mam nadzieje ze czas mu do tylu sie nie cofnie.

Ale zimnica,bylam z psem o 19stej to tak fajnie nos zatyka;/ i w oczy mi zimno hehe,brrr,na ranki i wieczory normalnie rekawice i czape przeprosilam;)...

Ciepłej nocki zycze...
 
Witam jeszcze niedzielnie!

My dziś z córcią zrobiłysmy sobie wycieczkę autobusowo-tramwajowo-pekaesową :-D i pojechałysmy do Chmielnik na obiadek, bo męża z autkiem w domu nie było :-)
Jestem ciekawa jak z tą pogodą, bo słyszalam że niedługo ma wrócić zlota jesień a mrozów za dużo nie przewidują tej zimy :no:
 
reklama
mnie dzisiejszy mroz trzyma w domu ;) nie chce mi sie wychodzic ...

rano w DDTVN mówlili ze w listopadzie ma być jeszcze 15 na plusie :D

Ja tam się cieszę:-). 11 -tego wyjeżdżam na tydzien na szkolenie do Katowic i jakos nie uśmiecha mi sie marznąć.

Pozdrowionka...idę jakąś kawkę ciepłą zrobić, bo cos mi chlodno.
 
Do góry