reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Jestem! Wrocilam,"wypoczeta",dotleniona,opalona i pekam w szwach;P.
Pogoda super,szczegolnie te dwa ostatnie dni,chcialam zostac ale M jutro w delegacje(tym razem na 2 tyg) i pranie jeszcze mu robie,rano zakupy itd...

Karola moj Mati tez uparty byl,w ogole ja za bardzo naciskalam na nocnik i byl moment ze jak widzial to wpadal w ryk a przyszlo lato,chodzil w samych galotach na dzialce i doslownie tydzien i juz;)

Olka no nieeeeeee,Ty jeszcze;/

Aga ja pier****,masakra,dym rob...szok!!!

Iza focie super,moje tez to ulubione:)))
 
reklama
Hej
Iza śliczna fotka! A gdzie to w ogóle robione jest?
Kasia super, że wypad udany.
Już sami znowu jesteśmy. M już wyjechał.
Kolejny raz podchodzę do bułek, od kilku dni szlifuję przepis, który wpadł mi w oko i dziś w końcu wyszły idealnie:tak:! Co przy moim piekarniku jest niezwykłym sukcesem!:-D:tak:
 
Karolcia w Ostromecku, a dziś pojechaliśmy bez aparatu do Myślęcinka i został tylko telefon bo widok jak dla mnie mega cudny był...

05052013599.jpg
 
Witam dziewczyny:-)

no wstyd bo czytam co u Was ale jakoś nie odpisuję... bo co tu pisac u nas nic sie nei dziej. Dom, praca, doma praca w łeb idzie dostac. Olek od wrzesnia do przedszkola maszeruje i poki co juz si enei moze doczekac:-) oby mu ten zapał w peirwszych dniach wrzesnia nie przeszedł
:baffled:
Aga szlag by trafił ta lekarkę i jej diagnozę!!! dobrze, ze to skonsultowaliście ale i tak nerwy nadszarpnięte.

Iza
fotki super:):) i pogoda Wam sie trafiła:)

Kasia ja tez, ze tak powiem przeżarta jestem po długim weekendzie. Dzien w dzien grill i dzisiaj spodnie z gumka:D

Miłego dnia:)
 
Hej!

Moj pojechal o 10 jak narazie chyba do soboty...poszlismy jeszcze razem na rynek i zegnajac sie powylam,jeszcze Mati zrobil podkówkę i puscilam calkiem;( ostatnim razem wychodzil z domu to jakos kurcze inaczej...

Gosia nie ladnie,nie ladnie tak nas podgladac;PP...nic mi nie mow o tym zarciu,ja teraz trzy dni na samej wodzie i po dwie godziny fitnessu;DDD

Iza,piekna magnolia,super Marti,wszystko cudne jak zwykle;)

Karola wiecej prosze takich zdjec nie wstawiac,jak zobaczylam rano te buleczki na fb to wnet zaczelam telefon lizac buahahha...dostawa do domu jest;P???
Moj piekarnik ostatnio nawet kurczaka przypalil,masakra;/

Olka sie nie meldowala?! Moze cos sie ruszylo??!!

Nasza fajna dzieciaczków ekipa:)))943664_584348331589057_1213803764_n.jpg
 

Załączniki

  • 943664_584348331589057_1213803764_n.jpg
    943664_584348331589057_1213803764_n.jpg
    76,1 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
jestem jestem 2 in 1 już przeterminowana hihi
Karolcia ale Ci dobrze na działeczce było :-) Męczą te mury co !!
 
Olka ha ha przeterminowana, dobre.:-D No kurcze ciekawe kiedy to mały uparciuch się zdecyduje.

Kaaaasia ja się nie mogłam powstrzymać:-D! W końcu wyszły idealne jak trzeba to im całą sesję zrobiłam!:tak::-D

Iza młoda w magnoliach pięknie wyszła.
 
Oj już dużooo różnych dziwnych rzeczy próbowałam :-) dziś uskuteczniam chodzenie po schodach :-) niby mało przytyłam ale nie jest to takie łatwe i chyba troszku się już zmęczyłam!!Na Agę "podziałał szejk" z mc donalda wczoraj byliśmy i nic hihi!!!!
mamatatadziecko a Ty jak rośniesz? Kogo tam w brzusiu nosisz chwal się, bo chyba nie pisałaś wcześniej.
 
reklama
Myśmy dzisiaj uskuteczniali nocnik znowu i chyba w końcu przełom. Statystyka: 1 zalane majty(te pierwsze) i 6 podsikanych:-D Kilka razy zawołał odpowiednio wcześnie. Także chyba można to odhaczyć jako sukces jak na pierwszy dzień nowej walki!:tak: Martwi mnie tylko, że kupy nie zrobił:hmm:. Nadymał się kilka razy ale nic nie wycisnął.
 
Do góry