reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam
Ale skwara co!?:tak:
Będzie gorący dzień dzisiaj!
My póki co uwięzieni w domu. Czekamy na szanowną komisję do gazu:dry:. Wymyślili sobie godziny łażenia jak kto głupi.:dry:
 
reklama
Witam po śniadanku :-) Cóż za pogoda letnia pięknie, ale te kosiarki pod oknem troszku mnie wkurzają hihi :-)
Krolcia jak nocnik są sukcesy ?
 
Ha ha i u mnie kosiary działają!:-D No w końcu przyszli, sprawdzili i poszli:-D.

Sukcesy nocnikowe mamy:-)! Wczoraj i dzisiaj już wszystko do nocnika lądowało. Żadnej wpadki!:tak: Pielucha jeszcze na noc jest i na czas drzemki.
Wczoraj i przedwczoraj pielucha była po drzemce sucha i jeśli ta tendencja się utrzyma to i to odstawimy i zostanie nam jeszcze tylko nocne pieluchowanie a to może potrwać, bo rano pampers spompowany na maksa, czasem nawet przesiąka.
 
Witam z kawką :)

Karolcia bravo dla dzielnego synka !!!

Pieknie za oknem, a na korytarzu blokowym remontują i nie fajnie jest bo hałas i pełno szkła!!!
 
Dzien dybry,wnet juz w poludnie;P

Zabiegana bylam troszke i zara jeszcze po Wiki do szkoly,potem do kumpeli,na 18 fitness,odbior dzieci i do domciu,takze bede wieczorem;)

Dzien piekny,jak dla mnie za goroaco;/...co innego jakbym siedziala na lezaczku na trawce albo nogi w basenie moczyla,poki co ratuje sie cieniem na dworze a w domu wiatrakiem.

Karola no suuuuper,brawo brawo brawo!!!

Milego dzionka:)
 
Witam południowo :) Dzisiaj cudownie ciepło. Mąż też narzeka, że aż za ciepło od rana byłam tak zalatana, że dopiero o 11 jadłam śniadanie.
Olka, jak się czujesz?
 
Teraz z wieczora "troche" przyjemniej sie zrobilo...mi az nogi puchna,nie zartuje;/,nie lubie w miescie takiej pogody...

Olka jak tam u Was??
 
Hej!

Jak tam po burzy?? Ale tez dawalo;/,nie lubie jak jestem sama;( Mati az plakal,ja serce w gardle,pies piszczal najchetniej to by wlazla do nas pod koldre tylko Wiki jakos twardo to zniosla;) nawet do wc poszla hehe...
 
Hejka
Obudziła mnie ta burza nie powiem, ale my generalnie się nie boimy. Wszyscy spaliśmy jak susły!
A dziś znowu wrzątek z nieba się zapowiada!:tak::-D Posiedziałabym na słońcu, żeby się opalić, ale starość nie radość he he już tak człowiek nie wytrzymuje jak było się młodym i pięknym he he i czym prędzej zmykam w cień.:-D
 
reklama
Witam:)

Noo neizła burza była:D ja tam zawszę w nocy prześpię te grzmoty i błyski ala ta jakoś mnie wyrwała ze snu:-D Może jednak progonozy co do chłodneijszego weekendu sie nie sprawdzą:)

Kasiulka gdzie chodzisz na fitness??
 
Do góry