reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hejka
I week minął.
Mati dzisiaj z przedszkola na wycieczkę pojechał do Gąsawy z okazji dnia dziecka. Mają mieć jakieś zabawy i zajęcia w plenerze. Ciekawe czy im pogoda dopisze, bo będą tam cały dzień. W razie deszczu mają coś innego przewidziane.

A my...chyba w domu...pogoda taka niepewna...
 
my dziś pierwszy dzień same, bez tatusia, wrócił do pracy...
Aga widać imprezka pierwsza klasa :-)
Krolcia ale Wam się udało ciekawe fotki cyknąć :-)
 
Heloooooo!

Jestem;) i po weekendzie...ogarniam pranie,gotowanie,sprzatanie...niby tylko pare dni ale wiecie ile prania;/...pogoda super dopisala i te wieczorne burze mmm;/

Dopiero co siadlam od rana,Wiki na 8 jechali do kina,wrocili po 11 i siedzi z kolezanka u nas.
Potem jade babci plytki wybrac bo M nadal siediz w domu to jutro zacznie jej robic maly remoncik

A co tam u Was...widze Aga super imprezka i super ze udalo Ci sie kupic dzialke...pochwal sie tylko gdzie;P...
Karola foty mega i ten omlet sie usmialam ;DDD...matko wspolczuje rodzinie
[*],dobrze ze juz tego nie widze;(((
Olka i jak??bez tatusia tez dasz rade;)
 
Hej!

Sniadanie zjedzone...Wika wieczorem goraczka,pol nocy chodzila ze ja glowa boli.Teraz bez goraczki ale boli nadal,lezy na pol siedzaco,nawet tv nie wl;/,do szkoly jej nie puszczam.
M pojechal juz do babci plytki klasc...takze troche spokoju bedzie;)
 
Witam z kawką.

Mati też już ogarnięty. Zadowolony był wczoraj z wypadu przedszkolnego do Gąsawy.:tak:

A mnie coś ząb się odzywa. I kurde chyba będzie trzeba zaliczyć dentystę. Brrrrrr nie lubię.:no:
 
Ooo wspolczuje;/...mi sie odezwal w weeknd majowy,dwie noce czadu dal a teraz odpukac cisza...a robiony jakies 4 lata temu...tez nie lubie a jeszcze teraz musze placic od dwoch lat...

Wiki mowi;mamo jak chomik zdechnie to kupisz mi krolika?? na co ja ze no nieee...dalej pyta,a jak pies zdechnie to kupisz mi kotka?? no mowie no nieeee...na co Ona sie odwraca i glosem stanowczym to se kupie w takim razie yorka ;DDD....
 
hello , ja zaltana :) Dzien dziecka, ta działka i chrzest w najbliższą niedziele... mam co robic:)
do tego wczoraj zaliczylam dentyste pierwszy raz po 7 latach ... ale żyje hehe :)

Kasiu - dzialke trafilm nad Kanałem (Prądy) tam gdzie kiedys mielismy - ciesze sie chooolernie bo dzialka piękna, nic tylko wypoczywac :) Jedyne co musimy zrobić to dostosować ja pod dzieci, bramki na schody, likwidacja krawężników i zbednych kwiatków i budowa placu zabaw:D
 
Aga gratulacje zakupu, nie ma nic lepszego niż dzieciaki na świeżym powietrzu :-)
Kasiula to kiedy idziecie po nowego zwierzaka :-)
Ja dziś mam kiepski dzień moja glizducha od rana niespokojna ciągle ulewa a przy jedzeniu się krztusi aaaaaaaaaa zwariuje:wściekła/y:
 
reklama
Witam dziewczyny:):)

Aga gratuluje zakupu działki!!! My sie tez przymierzamy ale bardziej pasowały by nam rejony Pieczysk a tam ludzie sobie cenią ze ho ho:baffled: a zdjecia z imprezy dzieckowej suuuper:) sami przebierańce:)

Krolcia, Kasiulka nic nei piszcie o zębach... dziś sie własnei zapisałam na wizytę... mam ósemkę do wyrwania... brrr W sumie mam super dentystke i juz mi raz ósemkę rwała i było wsio ok ale na samo hasło "rwanie zęba" robię sie blada i sztywna...

Pogoda nas nei rozpieszcza.... moze na weekend zrobi niespodziankę :)
 
Do góry