reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Krolcia gratuluję wygranej w konkursie!!! wow klocki lego ale będzie frajda dla dzieciaków:):)

Aga bajeczna działeczka. Będziecie super spędzać czas z dzieciakami:) my szukamy...

a Syla tu zagląda jeszcze??

boshe jak zimno... czy to czerwiec?!?!:crazy:
 
reklama
Hej!

Co to za pogoda,wrrr...slonce wczoraj pokazywali a tu leje od pol godziny i zimnica;/

M konczy plytki u babci a ja jade potem jej troche ogarne i okna pomyje.Potem o bratowa zahacze bo mam po drodze,taki plan na dzis ;DDD

Aga dzialka super :)

Gosia,Syla zaglada ale nie pisze ;P...
 
Domek prezentuje się bardzo bardzo ładnie :-) Powierzchnia działki i domku dosyć spora 946339_318872781579372_736246142_n.jpg
 

Załączniki

  • 946339_318872781579372_736246142_n.jpg
    946339_318872781579372_736246142_n.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 19
Jeeej straszne....:no:
A my właśnie z dziewczynami z innego wątku ostatnio wałkowałyśmy ten temat, co byśmy zrobiły w takiej sytuacji...czy usunęły(w odpowiednim czasie oczywiście, tu u mika.k już jest za późno) czy donosiły i urodziły, nie wiedząc czy poród np nie będzie bolesny dla takiego chorego dzieciątka.....Ciężki temat. Współczuje dziewczynie. Mam nadzieję, że ja nigdy przed takim dylematem nie będę postawiona...


Dentystka zaliczona, ząb usunięty.:tak:
 
Zbiorczo gratuluje wygranej nagrody i super działeczki:-). Normalnie pogoda mnie dobija wracam z pracy i nic tylko pod koc i herbata z cytryną. A na dodatek wczoraj sprawdziłam pogodę i jak wstaliśmy świeciło piękne słonko i było 22 C i chłopaków puściłam w krótkich spodniach i rękawach, a odebrałam spole lodu:szok:
Pozdarwaiam wszystkie gorąco.I nieśmiało proponuję może jakieś spotkanko? Może zoo w tygodniu, albo jakiś odludny plac zabaw???
 
histroria mika.k okropna, zaaz sobie przypominam nasze badania prenatalne z adamem... na pierwszej wizycie nasluchalam sie o deformacji twarzy, o chorobie genetycznej i o tym ze trzeba rozwazyc przerwanie ciazy .... to byl dla mnie szok !!! na cale szczescie po komplecie wszystkich badan okazalo sie ze jednak kosci rozinely sie i nie ma zagrozenia, ale miesiac niepewnosci co dalej? byl najgorszy ....
 
reklama
Do góry