reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

O mamusiu, co za dzielni rodzice.... nie wiem czy bym dała radę :-(

Pogoda straszna a my jutro na klasową wycieczkę do Torunia jedziemy i nie wiem co nam ubrać ?!?!
 
reklama
Witam
Dupnej pogody ciąg dalszy.
Szczena mnie trochę boli. Dało radę by wytrzymać, ale stwierdziłam, że co ja się będę męczyć i wzięłam sobie lek. Normalnie nie używam niczego przeciwbólowego, to mogę sobie teraz pozwolić.
 
Hi:)

Pogoda cudna, iście barowa :wściekła/y:

Nie moge czytac takich historii... wyłam i czytałam...

Kasiulka widze, ze wypindraczona czekasz na słońce:-) mnie się nawet paznokci odżywką nie chce pomalować przy takiej pogodzie...

Zaraz zerknę w prognoże pogoday może na weekend zapowiedzą coś lepszego... łudze się...
 
Helooo!

Zamowilam slonce wiec powinno zaswiecic hehe...aaa weekendos bedzie ladny ;) takze korzystamy :)

Ogolnie cieplo jest a my chyba juz dzisiaj na dzialke spierniczamy :)

Co do mika.k podziwiam...bym chyba rady nie dala ;(((,az mam ciarki...


Edit: a ja mam slonce :)))!!!! uciekam,do poniedzialku,paaa...
 
Ostatnia edycja:
WItam
Kasia! No i trzeba było tego słońca wcześniej zamawiać?!! A nie my się tu kisiliśmy w deszczu!!!!!!!!!!!!

Zapowiada się naprawdę ładny dzień:tak:


Ja się muszę pochwalić, że my definitywnie pożegnaliśmy pieluchy.:-) Wysadzam Daniela w nocy raz na śpiku już i potem wytrzymuje do rana:tak:
 
Witam słonecznie z kawka i ciasteczkiem :-)

Kasia udanego działkowania!!!

Karolcia Bravo dla Daniela teraz to on już duzy facet !

My wczoraj bylismy w Baju Pomorskim na super przedstawieniu Teatr Baj Pomorski w Toruniu zaprasza na spektakle dla dzieci i dorosłych Polecam bardzo bo to pierwsze w Polsce takie dzieło. Myślałam, że się wynudze a było odwrotnie :tak:

Udanego słonecznego weekendu Wszystkim życze!
 
pogoda cudna, rozlozylam dzisiaj mlodemu basen z kulkami, szalal jak nie wiem :) w niedziele mamy chrzest a zapowiadaja 30 stopni ... szok !!!

dzisiaj bylam u fryzjera i scielam sie na krotko :) ale dobrze mi z tym :)

krolcia zazdroszcze, a u nas dzisiaj wtopa w przedszkolu, posiusial sie :/
 
Hejka
Śliczny dzień!
Zaraz startuję do mamy na kawkę i Tesco zaliczymy skoro już będę tam blisko.

Aga nie przejmuj się. Wpadki jeszcze będą się zdarzały. Chwila większego pochłonięcia w zabawie i wpadka gotowa. Mateuszowi cały pierwszy rok przedszkola pakowałam dodatkowy zestaw majteczek ze spodniami, bo wpadki zdarzały się.
 
reklama
Polatałam dzisiaj po sklepach. Mamy weselicho za dwa tygodnie i musiałam coś chłopakom kupić. Nie mam wszystkiego ALE! nie to ważne!!!!!!!!!!!

Zaliczyłam 5-10-15 w oszołomie i maja taką promocję, ze jak kupisz za 150 zł i więcej to za wszystko zapłacisz połowę ceny:szok::szok::szok::szok::szok::szok:! Słuchajcie! Kupiłam Mateuszowi 3 pary spodni dresowych po 45 zł i dobrałam jakąś bluzeczkę dla Daniela i zapłaciłam za wszystko 75 zł!:szok::tak: Normalnie szok! Opłaca się jak cholera! Rozmawiałam z babeczką, ze tylko oni i 5-10-15 na glinkach w carefourze takie przeceny robią, bo oni mają towar wyprzedażowy czy jakoś tak.

Można się nieźle obkupić w ciuszki dla dzieciaków bardzo dobrej jakości! Towar już nieco przebrany, no ale to normalne skoro to już któryś dzień promocji, ale i tak warto iść!
 
Do góry