reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie Warszawa

dominika.22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2014
Postów
22
Miasto
Warszawa
Witam wszystkie forumowiczki. Mam wielką prośbę do tych, które rodziły przez cc w Warszawie. Z góry uprzedzam, że może to być dość "kontrowersyjne" ale żadna z Was, która obstaje przy porodzie naturalnym nie przekona mnie do niego. Jestem w 7 miesiącu ciąży i chcę urodzić przez cc. Problem w tym, że nie mam do niego specjalnych wskazań. Moje pytanie do Was, czy znacie jakiegoś lekarza z Warszawy lub okolic, który byłby w stanie mi pomóc? To znaczy wystawić odpowiednie zaświadczenie. Na prywatną klinikę mnie nie stać. Tak, wiem, że pomyslicie co za kobieta, co za matka itd ale naprawdę wiem, że nie dam rady i nie chcę urodzić naturalnie. Z góry dziękuję tym z Was, które zechcą mi pomóc. Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Psychiatra wydał zaświadczenie :) Teraz jeszcze kilka wizyt (prywatnych oczywiście) w szpitalu św. Zofii i wszystko będzie załatwione :) chociaż i tak się boję hehe :p pisze dopiero teraz bo nie miałam dostępu do neta. Dziękuję wszystkim za pomoc :)

hej Dominika, jak się zakończyła Twoja historia?? Zaświadczenie od psychiatry wystarczyło? Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty i nawet nie wiem gdzie zacząć, dodam, że u mnie zaczął się już 33 tydzień :O
Dominika lek przed porodem jest wskazaniem do cc. Pomysl nad wizyta u psychologa który mógł by wystawic Ci zaswiadczenie ze powinnas miec cc. Próbowałs moze u jakiegos prywatnego gin?? Szpital na starynkiewicza nie ma problemow z robieniem cc moze zapisz sie tam do przychodni przyszpitalnej i omow z lekarzem cała sprawe. Czasu nie masz juz za duzo. To pierwsza ciaza?

tak na pocieszenie rozmiar dziecka to nie gwarancja akosci porodu. Moje dziewczyny miały po 4400 i poszło bez znieczulenia brałam tylko przy blizniakach ale ja mam taki lek przed cc jak Ty przed sn :)

Powodzenia i szczesliwego rozwiazania

Jadzia tak na marginesie niestety sn(mam na mysli tu normalnie postwpujacy poród) jest leprze dla dziecka bo ma kontakt z flora bakteryjna a to "mietoszenie" powoduje oczyszczenie sie układu oddechowego przy przechodzeniu przez kanał rodny. Ponad to w trakcie porodu sn uwalniaja sie hormony w ciele matki i dziecka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Psychiatra wydał zaświadczenie :) Teraz jeszcze kilka wizyt (prywatnych oczywiście) w szpitalu św. Zofii i wszystko będzie załatwione :) chociaż i tak się boję hehe :p pisze dopiero teraz bo nie miałam dostępu do neta. Dziękuję wszystkim za pomoc :)
 
Psychiatra wydał zaświadczenie :) Teraz jeszcze kilka wizyt (prywatnych oczywiście) w szpitalu św. Zofii i wszystko będzie załatwione :) chociaż i tak się boję hehe :p pisze dopiero teraz bo nie miałam dostępu do neta. Dziękuję wszystkim za pomoc :)

hej Dominika, jak się zakończyła Twoja historia?? Zaświadczenie od psychiatry wystarczyło? Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty i nawet nie wiem gdzie zacząć, dodam, że u mnie zaczął się już 33 tydzień :O
 
Rozwiązanie
Do góry