reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Charczy

Dołączył(a)
22 Styczeń 2023
Postów
1
Witam moja mała ma 4 miesiące
Karmiłam ja piersią do 2 miesiąca okazało się że ma refluks.
Przeszłam na mleko modyfikowane aptamil.
Moja mała nie mogła się załatwić płacz brzuszek twardy to przeszłam na HiPP organic i w tym czasie moja mała charczyla ,przez płuca było słyszęcz.
Dostała antybiotyk na 10 dni amoxillin .
Nie pomogło dalej charczy jeszcze dodatku krosty jej powychodziły , tylko tam gdzie pampersem dotyka a mając biegunkę to aż na plecy się lało
Nie wiem czy dostała przez to gdy antybiotyk brała czyściła się robiąc kupke i skóra nie tolerowała
antybiotyku już nie bierze a nagle ma zatwardzenie i krosty zostały . I charczenie też
 
reklama
Refluks może być anatomiczny ale też od alergii na białko mleka np. Charczy, bo wszystko podrażnione od kwasów żołądkowych. Do tego mleko może się cofać też do nosa. Trudna sprawa. My próbujemy się leczyć helicidem 🙈
 
Do góry